29.11.2019, 01:30 • Bell Centre, Montreal • Milan Šplíchal

Tipsport: 1.99 4.05 3.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto přenosu vše. Já se s Vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji krásný pátek. (04:31:14)
Tomáš Tatar (MTL) 0+1, -2, 2 střely, čas na ledě 17:28
Pavel Zacha (NJD) 0+1, -1, 2 střely, čas na ledě 14:07
1. Nikita Gusev (NJD) 0+3
2. Jesperi Kotkaniemi (MTL) 1+1
3. Travis Zajac (NJD) 1+2
Máme za sebou z pohledu neutrálního diváka velmi pěkné utkání. Spokojenější určitě budou hosté, kteří si z Bell Centre odvezou oba body.

Devils začali dobře, když v osmé minutě otevřel skóre Coleman. Krátce nato však srovnal Gallagher. Neuběhla ani desátá minuta a opět se do vedení dostali Ďáblové, tentokrát se o to postaral Zajac.

Do druhé třetiny měli lepší start domácí. Těm se povedlo vyrovnat, branku vstřelil Kotkaniemi. O dvě minuty později za hosty odpověděl Wood. V polovině utkání srovnat Armia na 3:3. V prostřední periodě měli ovšem hlavní slovo opět Devils, těm se znovu povedlo odskočit, a to zásluhou Boqvista.

V závěrečné periodě navýšil vedení svého týmu přesnou střelou Severson, krátce nato vrátil domácí do hry důrazný Lehkonen. Canadiens to v závěru zkusili v šesti v poli, což se ukázalo jako chybné. Coleman uzavřel skóre trefou do prázdné klece.

Střely: 48 – 35 | Hity: 38 – 15

59:50

Hosté drží kotouč v pásmu soupeře, už se nic nestane. New Jersey Devils dnes vyhrají...

59:25

Ještě další šanci zapisují hosté. Hall si nabruslil mezi kruhy, ovšem zamířil vedle. O chvilku později dokonce rozezvučel Palmieri tyč!

58:44

58:44 Blake COLEMAN - 4:6

58:44

Devils právě vstřelili branku!
Dobrá práce hostů přináší zřejmě rozhodující trefu. Zajac dobruslil puk a z pravé strany se rozhodl raději přihrát na jistotu než střílet. To určitě ocení BLAKE COLEMAN, jemuž nedělalo problém skórovat do prázdné branky – 4:6! Asistence: Travis Zajac, Wayne Simmonds.

58:14

Domácí hrají v šesti v poli, Price na střídačce!

57:57

57:44

Suzuki odvedl v oslabení výbornou práci, dokázal puk zavést do pásma soupeře a nějakou dobu jej tam držet.

57:05

Price připisuje další zákrok! Tentokrát byl brankář Canadiens bezchybný proti střele z pravého kruhu, kterou se prezentoval Hall.

56:16

Price byl pozorný a se střelou od modré čáry si poradil. Montrealu oslabení rozhodně do karet nehraje, zato hosté mohou vstřelit zřejmě rozhodující trefu.

55:57

Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Joel Armia – 2 min., podrážení).

55:44

Důležitý zisk pro New Jersey, ti získali kotouč ve vlastním pásmu a mohou s ním nadále operovat.

54:51

Hokejisté domácího týmu drží kotouč na hokejkách, ale ne v pásmu soupeře. Do konce zápasu nezbývá mnoho času.

54:02

Suzuki se snažil proháčkovat kolem Guseva, jenže zkušenější hokejista New Jersey byl proti.

53:42

Price raději podržel nahození ze středního pásma, přeci jen riskantní přihrávka by se v tuto chvíli nemusela vyplatit.

4:6

Branky a nahrávky: 8. Gallagher (Danault, Tatar), 22. Kotkaniemi (Domi, S. Weber), 30. Armia (Mete, Kotkaniemi), 49. Lehkonen (Reilly, Petry) – 8. Coleman (N. Gusev, Zajac), 9. Zajac (N. Gusev, Coleman), 24. Wood (Zacha, Butcher), 32. J. Boqvist (Hischier, Palmieri), 49. Severson (N. Gusev, Coleman), 59. Coleman (Zajac, Simmonds)

Montreal Canadiens: Price (Kinkaid) – S. Weber, Chiarot, Petry, Mete, Reilly, Kulak – Gallagher, Danault, Tatar – Suzuki, Domi, Lehkonen – Armia, Kotkaniemi, Cousins – Weal, N. Thompson, Hudon.

New Jersey Devils: Blackwood (Domingue) – Severson, A. Greene, P. K. Subban, Vatanen, Tennyson, Butcher – Palmieri, Hischier, Hall – N. Gusev, Zajac, Coleman – Simmonds, J. Hughes, J. Boqvist – Bratt, Zacha, Wood.

03:45 MTL 2 Reilly, podrážení
07:19 NJD 0:1 Coleman (N. Gusev, Zajac)
07:41 MTL 1:1 Gallagher (Danault, Tatar)
08:17 NJD 1:2 Zajac (N. Gusev, Coleman)
09:50 MTL 2 Petry, držení
19:33 NJD 2 J. Hughes, podrážení
21:40 MTL 2:2 Kotkaniemi (Domi, S. Weber)