4:3

po prodl. (1:0, 1:0, 1:3 - 1:0)

29.11.2019, 18:00 • enteria arena • 23. kolo • Adam Mitáš (@MitasAdam)

Tipsport: 3.73 4.6 1.78 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pardubice z dnešního utkání berou dva body za výhru po prodloužení. Hosté ve třetí třetině dokázali vyrovnat, a následně vstřelit branku, která je dostala do vedení. Pardubičtí jedenáct vteřin před koncem vstřelili vyrovnávající branku, jež znamenala prodloužení, ve kterém nakonec po brance Mikuše domácí vítězí. (20:42:10)

Dynamo právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto! Pardubice vítězí! JURAJ MIKUŠ se po přihrávce Kusého z levé strany kluziště trefuje z pravé strany do odkryté části branky – 4:3! Asistence: Denis Kusý, Robert Kousal.

60:10

Pardubičtí vyhrávají úvodní buly prodloužení a ihned míří vpřed.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:49

59:49 Rhett HOLLAND - 3:3

59:49

Pardubice srovnávají stav utkání! RHETT HOLLAND po přihrávce Harju netrefil puk ideálně, ale kotouč si nakonec do téměř odkryté branky Plzně cestu našel – 3:3! Asistence: Johan Harju, Denis Kusý.

59:30

Pardubičtí v šesti hráčích na ledě střílejí na branku Plzně ze všech stran, ani jedna střela ovšem mezi tři tyče nemířila.

59:00

Hosté bojují o puk za vlastní brankou, domácí se k němu zatím nemohou dostat.

58:00

Kolářova rána od modré byla zblokována, na druhou stranu spěchají hosté.

57:15

Eklund se dostal k puku u modré čáry, hledal napravo volného Denise Kindla, který ovšem puk nedokázal ideálně zpracovat.

56:48

Akce pardubického Dynama po pravé straně zastavena, rozhodčí signalizuje ofsajdové postavení.

56:30

Nyní útočí na druhé straně hráči Plzně, domácí se musejí ke konci utkání pouze bránit.

56:00

Machala zůstal osamocený u levého kruhu, dostal přihrávku, následně střílel, ale puk nedokázal nasměrovat do Frodlovi branky, hra je přerušena.

55:52

Kindlova rána od modré čáry mezi tři tyče nezamířila.

4:3

Branky a nahrávky: 13. Machala (D. Kindl), 35. Mikuš (J. Zdráhal, D. Kindl), 60. Holland (Harju, Kusý), 61. Mikuš (Kusý, R. Kousal) – 42. Straka (Frodl), 45. Vráblík (Moravčík), 47. Moravčík (Gulaš)

HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Kantor) – Eklund, Holland, J. Kolář, T. Voráček, Mikuš, J. Zdráhal, Ivan – Mandát, R. Kousal, Blümel – Machala, Harju, D. Kindl – Kusý, T. Knotek, Rouha – M. Beran, Pochobradský, Matýs.

HC Škoda Plzeň: Frodl (Kolář) – Budík, Čerešňák, Jank, Vráblík, Moravčík, L. Kaňák, Houdek – Kantner, Mertl, Gulaš – V. Němec, Kracík, Rob – Straka, Kodýtek, Eberle – Malát, Přikryl, Kolda.

Rozhodčí: Obadal, Šír – Rampír, Špringl