David PASTRŇÁK (BOS) 1+1, 5 střel, čas na ledě 21:42

David KREJČÍ (BOS) 1+1, 2 střely, čas na ledě 19:28

Zdeno CHÁRA (BOS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 23:39

Jaroslav HALÁK (BOS) 26 zákroků, 2 góly, úspěšnost 92,9%

Filip CHYTIL (NYR) 1+0, 4 střely, čas na ledě 15:45

Libor HÁJEK (NYR) 0+0, 1 střela, čas na ledě 13:40
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Boston Bruins: 27

New York Rangers: 28.
Favorizovaný Boston nakonec dokázal tento duel dovést do vítězného konce, ale stálo to sil! Hosté totiž vedli již 2:0 a s celkem velmi dobrou taktikou doslova deptali soupeře. Ofenzivní hvězdy domácích (zejména Marchand) se těžko prosazovali, až přišel gól centra třetí lajny, Seana Kuralyho, v závěru druhé třetiny. Ve třetí třetině to pak bylo v podstatě jen na jednu branku, z velkého tlaku však domácí vydřeli pouze vyrovnávací gól, který vstřelila česká hokejová hvězda v domácím dresu, David Pastrňák. A ten byl i u rozhodujícího gólu v prodloužení, kde famózně zafungovala spolupráce s Davidem Krejčím, střelcem třetího gólu Bruins.

61:40

61:40 David KREJČÍ - 3:2

61:40

Bruins právě vstřelili branku!
Neskutečná paráda v podání dvou Čechů v dresu Bruins! DAVID KREJČÍ přenechal ve středním pásmu puk Pastrňákovi, ten si najel mezi dvojici bránících hráčů, povodil si tak krásnou stahovačkou Bučněviče a když už to vypadalo, že je konec, když se dostal s pukem téměř za branku, zmátl všechny famózní přihrávkou před branku, kde čekal Davida Krejčího. Ten ho nezklamal, v prostoru, kam mířila přihrávka skutečně byl a byť to nebylo úplně snadné, trefil z voleje odkrytou branku Rangers. Asistence: David Pastrňák a Jaroslav Halák.

61:15

Pavel Bučněvič (NY Rangers) si najel před Haláka, ale branku minul.

61:03

Až po pádu Zibanejada se k puku dostávají domácí.

60:40

Zatím je to ale hodně opatrné v podání Rangers.

60:10

První útok budou mít, po vyhraném vhazování, hosté.

60:01

Šedesát minut nerozhodlo, bude tak následovat pětiminutové prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:23

David Pastrňák (Boston) se po přihrávce Krejčího snažil vypálil z mezikruží, ale jeho pokus zablokoval bránící Jesper Fast.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

3:2

Branky a nahrávky: 39. Kuraly (DeBrusk, Carlo), 45. Pastrňák (Krejčí, DeBrusk), 62. Krejčí (Pastrňák, Halák) – 15. Bučněvič (DeAngelo, Trouba), 27. Chytil (R. Strome, Panarin)

Boston Bruins: Halák (T. Rask) – Chára, McAvoy, Krug, Carlo, Grzelcyk, Clifton – Marchand, Krejčí, Pastrňák – DeBrusk, Studnicka, Coyle – Bjork, Kuraly, Heinen – Nordström, P. Lindholm, Wagner.

New York Rangers: H. Lundqvist (Georgijev) – Skjei, Trouba, R. Lindgren, Fox, Hájek, DeAngelo – Kreider, Zibanejad, Bučněvič – Panarin, Chytil, R. Strome – Lemieux, B. Howden, Kakko – Br. Smith, Nieves, Fast.

Rozhodčí: McCauley, Rooney – MacPherson, Daisy

Diváci: 17 850

12:09 BOS 2 Kuraly, podrážení
14:14 NYR 0:1 Bučněvič (DeAngelo, Trouba)
22:30 BOS 2 Clifton, podrážení
26:21 NYR 0:2 Chytil (R. Strome, Panarin)