29.11.2019, 18:00 • ČEZ stadion, Kladno • 23. kolo • Vendula Zdražilová

Tipsport: 3.63 4.5 1.82 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (20:36:31)

Dnešní utkání sledovalo 5 200 diváků.
Střely na branku: 20 – 38
Je dobojováno. Hosté nakonec dvěma góly ve třetí třetině odmítli prodloužení a po výhře 4:2 tak zapisují už jedenáctý úspěch v řadě za sebou na ledě soupeře. Lídr extraligové tabulky tak potvrdil roli favorita a na výsluní tak svou pozici upevnil. Domácí dlouho sahali minimálně po bodu, nakonec to nevyšlo.

59:45

Domácí pokračují ve hře bez brankáře a nyní pálil Melka, jenž na Machovského nevyzrál. Kotouč pak převzali hosté a ještě míří do útoku. Už se ale spíše nikam nehrnou a vyhlížejí konec utkání.

59:18

59:18 Lukáš ROUSEK - 2:4

59:18

Sparta právě vstřelila branku!
Je hotovo. Smejkal posunul puk na LUKÁŠE ROUSKA který s ním nabruslil na pravý kruh, poté si sjel blíže prázdné kleci a bez problémů zakončil – 2:4. Asistence: Jiří Smejkal a David Tomášek.

59:07

Kladenská lavička si vyžádala oddechový čas.

59:07

Po ráně Davida Stacha zakročil Matěj Machovský a poté nechal raději hru přerušit.

58:48

Godla je na střídačce a domácí celek to zkouší se šesti bruslaři v poli.

58:00

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:07

Domácí nebyli daleko od vyrovnání. Ladislav Zikmund svou střelou orazítkoval tyč hostující branky!

55:38

55:38 Milan JURČINA - 2:3

55:38

Sparťané strhávají vedení na svou stranu a v tuto chvíli mají k výhře blíže, než Kladno. MILAN JURČINA si zastavil puk na modré čáře a poté nechytatelnou střelou propálil Godlu, který nemohl vůbec nic dělat – 2:3. Asistence: Jan Buchtele.

54:32

Kladenští se usadili v pásmu hostů, z mezikruží pálil Vítězslav Bílek, ale jeden z beků Sparty zaklekl a kotouč zachytil. Výrazně tak pomohl Machovskému.

53:36

Koncovka základní hrací doby se pomalu blíží, oba týmy stále se snaží o strhnutí vedení na svou stranu, zatím tomu tak není a můžeme se tak klidně dočkat prodloužení. Ale ještě samozřejmě nepředbíhejme.

52:56

Dvořáček zblízka vystřelil na Godlovu branku, ale jeho pokus byl nepřesný. Puk tak mají domácí hráči a míří s ním před branku Sparty.

2:4

Branky a nahrávky: 16. Machač (O'Donnell, Bílek), 26. Zelingr (T. Kaut) – 3. Dvořáček (V. Růžička), 33. Košťálek (Polášek, Rousek), 56. Jurčina (Buchtele), 60. Rousek (Smejkal, Tomášek)

Rytíři Kladno: Godla (Cikánek) – Nash, Austin, Romančík, Kehar, Barinka (A), Zelingr – Jágr, Stach, Zikmund – Bílek, Machač, O'Donnell – J. Strnad (C), Melka, Redlich – Jelínek, T. Kaut (A), Hajný – Filip.

HC Sparta Praha: Machovský (J. Sedláček) – Tomáš Dvořák, Jurčina, Kalina, Blain, Polášek (A), Košťálek, Piskáček (A) – Kudrna, Sukeľ, Říčka – Smejkal, Tomášek, Rousek – Buchtele, Pech (C), Forman – Vitouch, V. Růžička, Dvořáček.

Rozhodčí: Jeřábek, Pešina – Pešek, Malý

Diváci: 5 200

02:30 SPA 0:1 Dvořáček (V. Růžička)
07:43 KLA 2 T. Kaut, hákování
10:28 SPA 2 Piskáček, hákování
15:54 KLA 1:1 Machač (O'Donnell, Bílek)