Přehled událostí ZOH Pchjongčchang 2018 - 16.den
01:05, konec
Závěrečný ceremoniál
12:00, konec
Ženy - 30 km klasickou technikou
07:15, konec • Vítěz: M. Bjørgenová (NOR)
Exhibice
01:30, konec
Muži - Čtyřbob (3. a 4. jízdy)
01:30, konec • Vítěz: Německo
Ženy - finále (Jižní Korea – Švédsko)
01:05, konec • 3:8
NHL - Poslední přestupový den
14:00, konec
Olympijští sportovci z Ruska – Německo 4:3
05:10, po prodl. (Fin)
Calgary – Colorado 5:1
22:05, konec
*Dallas – Winnipeg 3:5
01:00, konec
Toronto – Boston 4:3
01:00, konec
Montreal – Tampa 3:4
01:00, po s.n. (0:1)
Detroit – Carolina 3:1
01:00, konec
Florida – Pittsburgh 6:5
01:00, konec
Columbus – Chicago 3:2
01:05, konec
Washington – Buffalo 5:1
01:10, konec
Arizona – Anaheim 2:0
02:00, konec
New Jersey – NY Islanders 2:1
02:30, konec
Los Angeles – Edmonton 3:4
04:00, konec
Nashville – St. Louis 4:0
18:00, konec
Buffalo – Boston 4:1
23:00, konec
Moser Medical Graz 99ers – Znojmo 4:3
18:00, po prodl. (Nad.)
Salzburg – Jihlava 5:2
11:00, konec
Letňany – Havlíčkův Brod 4:3
13:00, konec (Udr.)
Warriors Brno – Třinec 1:2
13:45, konec (Udr.)
PZ Kladno – Kladno 1:4
11:25, konec (Sk. C)
Chomutov – Č. Budějovice 5:3
12:00, konec (Sk. A)
Nitra – Trenčín 4:1
16:00, konec
Žilina – Košice 3:6
17:00, konec
Banská Bystrica – Nové Zámky 6:2
17:00, konec
Poprad – Zvolen 3:5
17:00, konec
Lipt. Mikuláš – Detva 1:2
18:00, po prodl.
Villach – Znojmo 6:3
13:00, konec (Nad.)
Marsy Klatovy – HC 2009 Nýrsko 1:6
15:15, konec (18)
Tango Klatovy – Tomahawk 2:4
16:55, konec (18)
HC Čápi – Poběžovice 4:4
18:45, konec (18)
Crystal Palace – Tottenham 0:1
13:00, konec
Manchester Utd. – Chelsea 2:1
15:05, konec
Villarreal – Getafe 1:0
12:00, konec
Ath. Bilbao – Malaga 2:1
16:15, konec
Valencia – Real Sociedad 2:1
18:30, konec
Sevilla – Atlético 2:5
20:45, konec
Leverkusen – Schalke 0:2
15:30, konec
RB Lipsko – Kolín nad Rýnem 1:2
18:00, konec
Crotone – Spal 2:3
12:30, konec
Fiorentina – Chievo 1:0
15:00, konec
Sassuolo – Lazio 0:3
15:00, konec
Hellas Verona – Turín 2:1
15:00, konec
Sampdoria – Udinese 2:1
15:00, konec
AS Řím – AC Milán 0:2
20:45, konec
Bordeaux – Nice 0:0
15:00, konec
Lyon – Saint-Étienne 1:1
17:00, konec
PSG – Marseille 3:0
21:00, konec
Teplice – Slavia 2:0
11:00, konec
Bohemians 1905 – Jablonec 2:2
11:00, konec
Hr. Králové – Příbram 3:1
11:00, konec
Dukla Praha – Plzeň 4:1
13:00, konec
Třinec – Ostrava 1:2
10:30, konec
Brno – Olomouc 4:0
13:00, konec
Slovácko – Zlín 3:3
14:30, konec
Arsenal – Manchester City 0:3
17:30, konec (Fin)
Ajax – Den Haag 0:0
12:30, konec
Feyenoord – Eindhoven 1:3
14:30, konec
Willem II – Kerkrade 1:0
14:30, konec
Utrecht – Twente 3:1
16:45, konec
Anderlecht – Mouscron 5:3
14:30, konec
Standard – Club Brugge 1:1
18:00, konec
Kortrijk – Waregem 0:1
20:00, konec
Chaves – Estoril 2:0
17:00, konec
Boavista – Setúbal 4:0
19:00, konec
Portimonense – Porto 1:5
21:15, konec
Sturm Graz – Salzburg 2:4
16:30, konec
Piast Gliwice – Wisla Krakov 0:0
15:30, konec
Śląsk – Zabrze 1:1
15:30, konec
Korona – Lech Poznaň 1:0
18:00, konec
Znojmo – Kroměříž 4:1
13:00, konec
D. Cibulková – A. Van Uytvancková 1:2
17:17, konec | 3:6, 6:3, 5:7 (Fin)
Liberec – Pardubice 3:4
17:00, konec
Otrokovice – Střešovice 3:2
17:00, konec
Bohemians – Česká Lípa 11:4
17:00, konec
Sparta – Vítkovice 7:2
17:00, konec
Bulldogs – Mladá Boleslav 4:9
17:00, konec
Znojmo – Chodov 4:11
17:00, konec
Bohemians – Panthers 10:7
14:00, konec
Liberec – Vítkovice 0:16
14:00, konec
Tatran – Ne 1:12
16:00, konec
Chodov – Ostrava 7:5
16:30, konec
Židenice – Olomouc 1:4
17:00, konec
Frýdek-M. – Plzeň 23:22
17:00, konec
Miami – Memphis 115:89
01:30, konec
NY Knicks – Boston 112:121
01:30, konec
Golden State – Oklahoma City 112:80
02:30, konec
Minnesota – Chicago 122:104
03:00, konec
Phoenix – Portland 104:106
03:00, konec
Utah – Dallas 97:90
03:00, konec
Sacramento – LA Lakers 108:113
04:00, konec
Charlotte – Detroit 114:98
19:00, konec
Milwaukee – New Orleans 121:123
21:00, po prodl.
Cleveland – San Antonio 94:110
21:30, konec
Island – Česko 76:75
17:00, konec (Sk. F)
Rapid Ústí n/L – Jablonec n/N 7:10
17:07, konec (18)
Interobal Plzeň B – Oxyworld Baník Chomutov 2:4
19:00, konec (18)
FTZS Liberec – Jerigo Plzeň 8:3
19:30, konec (18)
Vyškov – Hodonín 2:6
*17:30, konec (16)
Děčín – Most "B" 3:4
14:00, konec