Pepino SKP Frýdek-Místek – Talent tým Plzeňského kraje

23:22

konec (12:11)

25.02.2018, 17:00 • 17. kolo • Matěj Vybíral (@Matavyb)

Tipsport: 1.65 8.1 2.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek dne a dobrý start do nového týdne. U dalších on-line přenosů se těším na počtenou. (18:32:31)
Frýdek-Místek si tak díky vítězství vypracoval náskok dvou bodů na deváté Brno a na sedmou Kopřivnici ztrácí už pouze bod. Krize Talentu se prohlubuje, Plzeň prohrála bez klíčových hráčů už třetí zápas v řadě a nyní je až pátá.
Pepino SKP Frýdek-Místek – SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň 23:22 (12:11)
Nejvíce branek: Kichner 7/2, Kocich 5/2, Petrovský 4 – Ivancev 8/2, Poloz 5/1, Cvikl 2. Sedmimetrové hody: 7/4 – 4/3. Vyloučení: 3:8. ČK: Šíra (PLZ).
Plzni zbývalo už pouze deset vteřin a vyrovnat nestihla. Frýdek-Místek se tak může radovat z velmi cenného, vydřeného vítězství 23:22. Talent měl skvělý úvod do druhé půle a rychle se ujmul vedení, nikdy si však nevypracoval alespoň tříbrankový náskok. Domácí zachraňoval Vojtěch Petrovský, který se dokázal trefit i když se Frýdku zrovna nedařilo. Vyrovnaný závěr nakonec hosté nezvládli. Sice minutu před koncem srovnal Poloz, ale poté zbytečně fauloval Šíra a Frýdek-Místek nakonec přesilovku v závěru zužitkoval. Štochl sice nejprve zlikvidoval sedmičku Kocicha, ale v posledních vteřinách střelou z křídla na zadní tyč rozhodl František Geist.

Konec zápasu. (23:22)

60

Petrovský uvolnil Geista a ten skóruje z křídla! (23:22)

60

Štochl rukou vyráží, ale domácí zůstávají u míče! (22:22)

60

Chytat bude Štochl, střílet Kocich. To vše 40 sekund před koncem. (22:22)

60

Šindelář bránil v brankovišti, sedmička pro domácí! (22:22)

59

Oddechový čas pro domácí. (22:22)

59

Petrovský stažen k zemi Šírou, který dostává dvě minuty a jelikož to je třetí vyloučení tohoto pivota, tak i červenou kartu! Poslední minuta do konce duelu. (22:22)

59

Pěkná akce, Ivancev uvolnil Poloze, který obešel obránce a obstřelil Pyška! (22:22)

59

Oddechový čas pro hosty, 1:50 do konce utkání. (22:21)

59

Poloz střílí ze spojky jen do Pyška, ale Šíra ještě na brankovišti vybojoval míč pro Talent! (22:21)

58

Přihrávka na Kichnera těsně prošla, čehož spojka domácích využila a trefuje se k tyči! (22:21)

57

Šindelář z pivota minul bránu! Další důležitý moment závěru utkání. (21:21)

57

To by však nesměli mít domácí Vojtěcha Petrovského. Pěkní individuální akce zakončena střelou k tyči a je opět srovnáno. (21:21)

56

Šafář dokázal ze spojky propálit Pyška k tyči a posílá Plzeň zpět do vedení! (20:21)

56

Oba dva pivoti vyloučení za postrkování na brankovišti. (20:20)

23:22

Pepino SKP Frýdek-Místek: Marenčák, Pyško – Bednárek, Bosák, Dyba, Geist, Gřešek, Kichner, Kocich, Krahulík, Mazur, Musálek, Petrovský, Vacula, Žvak, Strack.

Talent tým Plzeňského kraje: Štochl, Herajt, K. Šmíd – Jonáš, Sedlák, Šafránek, M. Ivancev, Poloz, M. Říha, Chmelík, Cvikl, Šindelář, Šíra, Šafář, Vinkelhöfer.