25.02.2018, 18:30 • 19. kolo • Radomír Fukala

Tipsport: 1.01 23.0 15.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký večer a u dalších on-line přenosů na počtenou. (19:57:04)
DHC Slavia Praha – Sokol Písek 29:17 (17:8)

Nejvíce branek: Šetelíková 9, Pokorná 4, Tulipánová 3 – Šelaisová 5/3, Michková 5, Součková 3/1.
Rozhodčí: Kozler, Zych.
Sedmimetrové hody: 0 – 5/5.
Vyloučení: 3:2.
Diváci: 150.
Je dobojováno! Slavia hned od úvodu duelu potvrzovala roli favorita a vypracovávala si postupně svůj náskok. Ten nakonec po první půli narostl až na rozdíl devíti gólů a o vítězi bylo prakticky rozhodnuto. Druhý poločas se tak prakticky dohrával jen z povinnosti a Pražanky navíc své vedení ještě navýšily. Dva body tedy za výhru 29:17 bere domácí celek.

Konec zápasu. (30:17)

60

Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Tereza Pokorná).

60

Domácí trenér si ještě bere oddechový čas. (29:17)

60

Gól vstřelil tým Sokol Písek (Veronika Michková). (29:17)

60

Probíhá poslední minuta zápasu. (29:16)

59

Slavia nyní svůj další brejk neproměnila, ale to jí nemusí vadit, neboť má stále lukrativní náskok. (29:16)

57

Šelaisová se ani tentokrát z čáry sedmimetrového hodu nemýlila a upravuje tak skóre alespoň kosmeticky na 29:16. (29:16)

57

Písek bude po dalším faulu Slavie zahrávat další sedmimetrový hod. (29:15)

56

Neúspěchy v zakončení se nyní nakupily na obou stranách. Po tom posledním budou útočit pro změnu domácí. (29:15)

54

Slávistkám se teď rychlý kontr vůbec nepovedl a zkusit snížit mohou opět hosté. (29:15)

52

Součková se také zapisuje mezi střelkyně zápasu, když nařízený sedmimetrový hod v pohodě proměnila. (29:15)

51

Slavia posléze bránila v brankovišti a bude z toho sedmička pro Písek. (29:14)

51

Šetelíková poté dostala povedenou přihrávku do trháku, který zkušeně také zakončila. (29:14)