Tipos Extraliga (SR)

HC´ 05 Banská Bystrica – HC MIKRON Nové Zámky

6:2

konec (2:0, 3:1, 1:1)

25.02.2018, 17:00 • Zimný štadión, Banská Bystrica • 50. kolo • Matej Kubove (@Matej Kubove) sk

HC 05 iClinic Banská Bystrica si po olympijskej prestávke pripisuje povinné tri body a udrží sa na čele tabuľky. K výhre 6:2 pomohol hlavne dvojgólový kapitán Marek Bartánus. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok víkendu. (19:21:55)

58:49

Banská Bystrica dala gól!
Tak ešte jeden gól. BRANISLAV KUBKA vystrelil od modrej čiary. Pred bránou veľmi dobre clonil Asselin, Baroš veľa nevidel.

58:38

Ivan Ďatelinka potiahol cez os puk do útočného pásma, kde ho nahodil na zadný mantinel, ale tam oň prišiel.

58:01

Začali sa posledné dve minúty tretej tretiny. Stretnutie sa už len dohráva.

57:18

Ofsajd HC Mikron Nové Zámky.

56:54

Banskobystričania po dlhšom čase získali puk v útočnej tretine, ich kombinácia pred bránou Baroša nebola presná.

56:02

Salija zachytil puk na útočnej modrej, po rozohrávke k bráne súpera neprišla strela.

55:11

Nové Zámky od druhého gólu javia zvýšenú ofenzívnu aktivitu, avšak defenzíva domácich funguje veľmi dobre.

54:32

Róbert Varga išiel za pukom, ktorý smeroval do bránkoviska domáceho celku, pred Lukášom ho nedokázal trafiť.

53:48

Samuel Baroš zastavil nahodenie zo strednej tretiny, puk lapačkou prikryl a hru prerušil.

52:50

HC Nové Zámky dali gól!
Plášil síce vystrelil od modrej do zadného mantinelu, ale tam sa dostal k puku DOMINIK REHÁK, ktorý využil to, že Jan Lukáš nebol v ideálnej pozícii. Strela spoza brány sa práve od českého gólmana dostala do siete.

52:29

Tvrdá strela od modrej čiary išla do stredu brány. Rehákov pokus Lukáš vyrazil na ochrannú sieť.

52:19

Zakázané uvoľnenie HC 05 iClinic Banská Bystrica.

51:30

51:07

Josh Brittain vystrelil z dobrej pozície spomedzi kruhov, trestuhodne mieril vysoko nad.

50:54

Hřebejk sa dostal okolo Delisleho k prihrávke medzi kruhy, tam našiel iba hráčov súpera.

50:02

Gilbert Gabor si nepotiahol puk okolo Michala Nováka, ktorý ho zastavil. Švédsky útočník by bol inak vo veľkej šanci.

6:2

Branky a nahrávky: 5. Tamáši (Ďatelinka), 16. Bartánus (Hohmann, Tamáši), 25. Hohmann (Brittain, Mihalik), 34. Bartánus (Faille), 37. Asselin (Bortňák, Faille), 59. Kubka (Faille) – 31. Lorraine (Tužinský, Husák), 53. Rehák (Plášil)

HC´ 05 Banská Bystrica: Lukáš (Lassila) – Brejčák, Sedlák, Ďatelinka, Kubka, Mihalik, Pretnar, Trecapelli, Delisle – Brittain, Bortňák, Lamper – Bartánus, Tamáši, Hohmann – Asselin, Faille, Giľák – Kabáč, Češík, Gabor

HC MIKRON Nové Zámky: Baroš (P. Romančík) – Plašil, Mich. Novák, M. Jass, M. Hruška, Husák, Salija, Šimek – Dubec, Šimun, Zbořil – Hřebejk, L. Jurík, R. Varga – Lorraine, Novotný, Škoda – Rehák, Ondrušek, Saulietis – Tužinský

Rozhodčí: Lauff, Grolin – Rojík, Gegáň – Kramár