25.02.2018, 16:30 • 21. kolo • Adam Dořák

To je ode mě vše, na shledanou. (18:27:57)

Daniela Frantíková je nejlepší hráčkou za tým Chodov!

Veronika Rybičková vyhlášena nejlepší hráčkou Ostravy.
Chodov vyhrál třetí třetinu stejně jako tu druhou a to v poměru 3:1. První třetinu domácí nehráli dobře, avšak ve zbývajících třetinách se Chodov herně zvedl a zaslouženě nakonec vítězí v dnešním utkání. Ostravu ve třetí třetině zlomily dvě branky, které dostaly v oslabení.

59:19

Chodov právě vstřelil branku!
Autorem branky je KAROLÍNA SUCHÁ, která z úhlu trefuje prázdnou branku a pojišťuje vítězství v tomto zápase. Asistence: Gabriela Tožičková.

59:12

Míček letící vzduchem zastavuje Provázková, která jej ihned vyhazuje.

58:44

Ostravě už mnoho času nezbývá a žádný závěrečný tlak se hráčkám nedaří vytvořit.

58:18

58:00

Chodov ale získává opět míček a vyváží jej na polovinu hřiště.

57:28

Ostrava nyní kombinuje v útočném pásmu a snaží se o vyrovnání!

56:18

Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Eliška Vrátná – 2 minuty, Sekání).

56:18

Timea Patakyová neproměňuje trestné střílení, kdy ji Provázková vychytala.

56:18

Trestné střílení pro Ostravu!

56:02

54:59

Tak to je velký zmar, druhá branka v oslabení a tu střílí po protiútoku MARTINA ŘEPKOVÁ. Asistence: Tereza Urbánková.

54:54

Přesilová hra se vůbec Ostravě nedaří, nyní nedokázala přihrát Pastušková a ztrácí míček.

54:23

Oddechový čas pro hosty.

54:23

Autorem branky je GABRIELA TOŽIČKOVÁ, která se zničehonic prosazuje v oslabení a to byla velká chyba v obraně Ostravy. Bez asistence.

7:5

Branky a nahrávky: 15. Řepková (Urbánková), 30. Frantíková, 33. Plášková (Frantíková), 35. Krauskopfová (P. Beránková), 55. Tožičková, 55. Řepková (Urbánková), 60. Suchá (Tožičková) – 3. Rybičková, 5. K. Hudáková (Patakyová), 12. Patakyová (Rybičková), 37. P. Hudáková (Kapcová), 42. Kapcová (P. Hudáková)

FAT PIPE Florbal Chodov: Ranochová (13. Provázková) – Jiráková, Kellovská, Tožičková, T. Pilíková, Vrbová – Suchá, Frantíková, Lacková – Vrátná, Urbánková, Plášková – Preisslerová, Řepková, Jůzová – P. Beránková, Nosková, Belicová – Krauskopfová.

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Tomšová (Lišková) – Rybičková, Kotzurová, Patakyová, Grossová, Kajfoszová – Pastušková, Lichnová, Kapcová – K. Hudáková, P. Hudáková.

00:16 BGR 2 2MIN Kapcová, Bránění ve hře
02:45 BGR 0:1 Rybičková
04:14 BGR 0:2 K. Hudáková (Patakyová)
07:40 BGR 2 2MIN Lichnová, Bránění ve hře
08:19 CHD 2 2MIN Tožičková, hra rukou
11:18 BGR 0:3 Patakyová (Rybičková)