Juniorská liga – Morava

FK Třinec – FC Baník Ostrava

1:2

konec (1:2)

25.02.2018, 10:30 • Hřiště s UT, areál na Lesní, Třinec • 18. kolo • Igor Mainka (@igor_mainka), Filip Krůza

Tipsport: 2.5 4.1 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne to dnes bude již vše. Užijte si zbytek dne a u dalšího přenosu na počtenou. (12:26:50)
Dnešní utkání končí. Z vítězství 1:2 a zisku tří bodů se raduje hostující FC Baník Ostrava. Domácí se sice ve 20. minutě dostali do vedení gólem Buchvaldka, ale hosté ještě v první půli dokázali zásluhou Kanii a Mládka skóre zápasu otočit.

90+1

90

Domácí se nepohodli na útočné polovině a hosté založili rychlý protiútok. Ten skončil tečovanou střelou Helešice.

87

Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Mládek, přichází Hejl.

85

Na druhé straně dobře zakročil Adamuška, který skočil Žákovi pod nohy a lapil míč.

84

Velnerův centr z pravé strany našel jen rukavice brankáře Šustra.

82

Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Zahaluk, přichází Novotný.

82

Velner se u postranní čáry trochu poškádlil s Mládkem. Rozhodčí vše řeší domluvou.

77

Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Lasota, přichází Cienciala.

76

Další šance Ostravy. Tentokrát střílel Bolf, ale ani on nebyl úspěšný.

75

Po rychlé akci Baníku se ke střele z hranice vápna dostal Dominik Žák. Jeho tvrdý pokus do středu brány brankář Adamuška chytil.

72

Domácí tým zavařil ostravské obraně. Centr do vápna byl zblokován na roh. Míč z rohového kopu ale dokázali Baníkovci odhlavičkovat mimo šestnáctku.

68

Centr Helešice odvrátili domácí obránci na rohový kop. Z něj si Baníkovci žádnou šanci nevypracovali.

67

Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Konečný, přichází Lanc.

63

Po rohovém kopu Cieslara přišla nepřesná hlavička jednoho ze spoluhráčů.

60

Centr z levé strany skončil útočným faulem ve vápně.

57

Nebezpečná střela Jakubova míjí pravou tyč Adamuškovy brány.

55

Hra se přelévá z jedné stranu na druhou, ale šance v této pasáži hry k vidění nejsou.