2:2

konec (2:0)

07.03.2024, 18:45 • Tofig Bahramov Stadium, Baku • Osmifinále • Jan Prošek

Tipsport: 6.18 4.43 1.52 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Karabach se dostal do dvoubrankového vedení, ale ve druhém poločase hosté srovnali. Branku na 2:2 zaznamenal hlavou Patrik Schick. (20:41:01)
Držení míče: 36 % : 64 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 1:4. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 7:12.

90+7

90+4

Hostující celek smazal dvoubrankovou ztrátu, nyní j vyrovnáno a Bayer pokračuje v dobré hře.

90+2

90+2. Patrik SCHICK - 2:2

90+2

Leverkusen právě vstřelil branku!
Toto střídání hostům vyšlo, aktivní hrou Bayeru proměnit ve vyrovnávající branku PATRIK SCHICK. Po centru se prosadil hlavou. Asistence: Robert Andrich.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

90+1

Střídání v týmu FK Karabach:
ze hřiště odchází Abdellah Zoubir, přichází Redon Xhixha,
ze hřiště odchází Yassine Benzia, přichází Alexej Isajev.

90

Začala poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89

Domácím se podařilo vytáhnout k polovině hrací plochy.

86

Obrázek hry je poslední minuty stejný, hosté jsou u míče a nastěhovaní poblíž pokutového území.

84

Domácí celek musel střídat, odcházející hráč je totiž zraněný.

84

ze hřiště odchází Juninho, přichází Nariman Achundzade.

83

Juninho měl obrovskou šanci, sám mířil na brankáře, ale nedokázal ho překonat. Matěj Kovář se vyznamenal.

82

Hosté pokračují v aktivní hře, útočnou aktivitu by měl pozvednout Patrik Schick.

80

Střídání v týmu Bayer Leverkusen:
ze hřiště odchází Borja Iglesias, přichází Patrik Schick,
ze hřiště odchází Odilon Kossounou, přichází Josip Stanišić.

80

ze hřiště odchází Patrick Andrade, přichází Matheus Silva.

80

Začalo posledních deset minut hry ve druhém poločase, Bayer má sice převahu, ale nedokáže si vypracovat šanci, která by mohla znamenat nebezpečí pro branku.

77

Hostující celek se nyní usadil na útočné polovině, kde se pokouší něco vymyslet. Domácí obrana je zatím pozorná.

75

Jeden z domácích hráčů si nabíhal do volného prostoru, ale přihrávka byla zblokovaná.

74

Tural Bajramov rychle přenesl hru z levé strany na pravou, ale nedokázal přesněji vypálit.

73

Domácí fotbalisté se pokouší vrátit se k aktivní hře, ale nyní jsou zatím dost pasivní a dávají prostor soupeři.

70

Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu a my sledujeme duel, ve kterém je pouze jednobrankový rozdíl.

70

70. Florian WIRTZ - 2:1

70

Hostující celek dokázal zlepšenou hru přetavit v kontaktní branku, šikovným lobem se přes brankáře prosazuje FLORIAN WIRTZ. Využil zaváhání soupeře, a pak obhodil brankáře.

67

Aktuálně mnoho fotbalové krásy k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Optickou převahu sice hrají hosté, ale nemohou se propracovat do výraznější šance.

66

Držení míče sice hovoří ve prospěch hostujícího celku, ale na branky prohrává 0:2.

65

Bayer vybojoval další rohový kop, ale k nebezpečnější akci se nedostal. Rozehrávat bude domácí brankář.

63

Andrej Luňov vytáhl dobrý zákrok proti střele soupeře, Borja Iglesias oslovil kolegu, jehož pokus nadvakrát lapil brankář.

62

Alejandro Grimaldo si vynutil faul soupeře. Následně rozehrával volný kop, který sice nebyl nejhorší, ale brankář zasahovat nemusel.

60

Hodina hry je pryč a zatím lze konstatovat, že domácí fotbalisté naprosto zaslouženě vedou o dvě branky.

59

Hostující celek provedl celkem v tomto zápase už tři střídání, uvidíme, jaký dopad to na hru bude mít.

58

ze hřiště odchází Adam Hložek, přichází Florian Wirtz,
ze hřiště odchází Exequiel Palacios, přichází Granit Xhaka.

56

Leverkusen se propracoval do zajímavé střelecké pozice, ale obrana si dokázala poradit. Domácí pokračují v dobré hře.

55

Nyní to vypadalo, že jeden z domácích hráčů zahrál v pokutovém území rukou, ale sudí nechávají hru plynout dál.

54

Hosté rozehrávali rohový kop, Alejandro Grimaldo poslal balon před branku, ale nejlépe se zorientoval brankář.

52

Prvních několik minut hry ve druhém poločase jasně ukázalo, že na Bayer nečeká vůbec nic snadného, pokud chce utkání zdramatizovat.

50

Domácí rozehráli nakrátko rohový kop, ale k ohrožení branky se tým nedostal.

49

Centr se sice snesl před branku, ale brankář dobře vyskočil a vyboxoval míč.

48

Tural Bajramov to zkoušel individuálně, a pak pro své spoluhráče vybojoval rohový kop.

47

Zdá se, že trenéři během poločasové přestávky udělali jedinou změnu, a to střídali hosté.

46

ze hřiště odchází Nathan Tella, přichází Jeremie Frimpong.

46

45+2

45+2

45+2. JUNINHO - 2:0

45+2

FK Karabach právě vstřelil branku!
Bleskové přenesení hry domácím vyšlo na výbornou, tváří v tvář se proti brankáři dokázal prosadit JUNINHO. Asistence: Leandro Andrade.

45+2

Alejandro Grimaldo nedokázal přesněji poslat centr před branku, hrát tak mohou domácí.

45+1

Hložek pro své spoluhráče vypracoval v první ze dvou nastavených minut rohový kop.

45+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

45

Uvidíme, kolik minut bude sudí nastavovat nad rámec prvních pětačtyřiceti.

45

Karabach pokračuje v aktivní hře, do se už dostáváme do poslední minuty hry v tomto poločase.

43

Adam Hložek se propracoval do zakončení, jeho střela přes obránce neudělala brankáři mnoho starostí.

43

Matěj Kovář následně uvedl míč do hry a podpořil spoluhráče při snaze přenést hru.

42

Marko Janković poslal míč před branku, ale byl to hodně nepovedený volný kop. Balon se dostal až do zámezí.

42

Robert Andrich fauloval soupeře, domácí tak budou rozehrávat volný kop na útočné polovině.

41

Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase. Hosté se pokouší hrát aktivně, ale domácí obrana jim mnoho prostoru nedává.

40

Alejandro Grimaldo na balon nedosáhl, a tak mohou hrát domácí, kteří vrací míč až ke své brance.

39

Alejandro Grimaldo poslal před branku přeražený centr, se kterým si snadno dokázala poradit obrana.

38

Hložek nyní hlídkoval před brankou, ale Leandro Andrade odehrál míč do bezpečí, je z toho rohový kop pro hosty.

36

Leandro Andrade měl další velkou šanci domácích, ale jeho zakončení hlavou mířilo nad branku, Matěj Kovář zasahovat nemusel.

36

Adam Hložek zkoušel centrovat před branku, ale neměl kudy, a tak míč podržel, pak kombinoval s kolegy.

33

Borja Iglesias hledal spoluhráče před brankou, ale přihrávka do prostoru nebyla nyní přesná.

31

Úvodní půlhodina vyšla lépe domácím, kteří se dokázali dostat do vedení a dál pokračují v dobré hře. obrana Bayeru musí být pozorná.

30

Karabachu akce nevyšla, a pak mohl Alejandro Grimaldo rychle otočit směr hry. Následná přihrávka nevyšla.

28

Domácí fotbalisté se dostávají do vedení, k velké radosti fanoušků se prosadili jako první a nyní jsou lepším týmem.

26

26. Yassine BENZIA - 1:0

26

Domácí fotbalisté se zaslouženě dostávají do vedení, tvrdou ránou se dokázal prosadit a brankáře Kováře prostřelit YASSINE BENZIA. Asistence: Juninho.

25

Abdellah Zoubir byl velmi blízko úvodní brance zápasu. Jeho střelu brankář vůbec neviděl, míč se odrazil od tyče zpět do hry. Dorážka byla zblokovaná.

24

Juninho unikal na branku soupeře, ale s jeho ránou z hranice vápna kryje brankář.

23

Bahlul Mustafazade byl faulovaný soupeřem, důrazně ho dohrál Borja Iglesias.

21

Domácí fotbalisté kombinují na své polovině, Marko Vešović zkoušel najít spoluhráče, ale obrana si poradila.

20

Dvacet minut hry je pryč, zatím na výraznější šanci čekáme.

19

Nepřesná domácí akce končí u brankáře, Kovář rozehrává od své branky.

18

Karabach se nikam nežene, nyní rozehrává od své branky, do kombinace se zapojil také brankář Andrej Luňov.

15

Robert Andrich leží po souboji se soupeřem na hrací ploše, Juninho se provinul faulem.

14

Edmond Tapsoba rozehrává od své branky, následně přenechal míč spoluhráči, který se pokoušel přenést hru.

12

Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat ke střelám.

11

Hostující celek měl možnost rohového kopu, ale centr před branku nebyl povedený. Následně vykopává Andrej Luňov.

9

Matěj Kovář si dokázal poradit se střelou soupeře, snadná práce pro brankáře.

8

Žlutá karta pro tým FK Karabach (Juninho).

6

Abdellah Zoubir rozehrává od své branky, pokus o rychlé přenesení hry nevyšel. Alejandro Grimaldo odstavil soupeře od míče.

4

Marko Janković byl faulovaný soupeřem, Borja Iglesias se dopustil útočného faulu. Andrej Luňov rozehrává od své branky.

3

Fotbalisté v bílém rozehrávají od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.

2

Nathan Tella se propracoval do střelecké pozice, ale obrana Karabachu si dokázala poradit.

1

Marko Vešović kombinuje se svými spoluhráči, ale do šance se hned v úvodu dostat nedokázal.

1

FK Karabach: Luňov – Vešović, Mustafazade, B. Hüseynov, Bajramov – P. Andrade, Janković – L. Andrade, Benzia, Zoubir – Juninho.
Náhradníci: Gugešašvili, Ramazanov – M. Silva, Medveděv, Keyta, Xhixha, Isajev, A. Hüseynov, K. Medina, Achundzade.

Bayer Leverkusen: Kovář – Kossounou, Tah, Tapsoba, Grimaldo – Tella, E. Palacios, Andrich, A. Adli – Hložek, Iglesias.
Náhradníci: Hrádecký, Lomb – Stanišić, Hincapié, Hofmann, Wirtz, Schick, Frimpong, Puerta, Xhaka.
Papírovým favoritem je hostující celek, který se pokusí tuto pozici potvrdit. Karabach s trochou nadsázky může jen překvapit trpělivou a takticky velmi dobře propracovanou hrou.
Fotbalisté Leverkusenu postoupili do této fáze soutěže Evropská liga přímo, naopak jejich soupeř bojoval ve dvojzápase proti Braze. Bragu dokázal porazit 4:2, v odvetném duelu sice padl 2:3, ale o gól vyhrál. Rozhodující branku vstřelil Akhunzade ve 120+3- minutě.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky evropské ligy. V tomto zápase osmifinále proti sobě nastoupí FK Karabach a Bayern Leverkusen.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.

2:2

konec (2:0)

Branky: 26. Benzia (Juninho), 45+2. Juninho (L. Andrade) – 70. Wirtz, 90+2. Schick (Andrich)

Karty:   8. Juninho (KBK)

FK Karabach: Luňov – Vešović, Mustafazade, B. Hüseynov, Bajramov – P. Andrade (80. M. Silva), Janković – L. Andrade, Benzia (90+1. Isajev), Zoubir (90+1. Xhixha) – Juninho (84. Achundzade).
Náhradníci: Gugešašvili, Ramazanov – Medveděv, Keyta, A. Hüseynov, K. Medina.

Bayer Leverkusen: Kovář – Kossounou (80. Stanišić), Tah, Tapsoba, Grimaldo – Tella (46. Frimpong), E. Palacios (58. Xhaka), Andrich, A. Adli – Hložek (58. Wirtz), Iglesias (80. Schick).
Náhradníci: Hrádecký, Lomb – Hincapié, Hofmann, Puerta.

Odveta: Leverkusen - Karabach 3:2