2:2

konec (2:0)

07.03.2024, 18:45 • Tofig Bahramov Stadium, Baku • Osmifinále • Jan Prošek

Tipsport: 6.18 4.43 1.52 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Karabach se dostal do dvoubrankového vedení, ale ve druhém poločase hosté srovnali. Branku na 2:2 zaznamenal hlavou Patrik Schick. (20:41:01)
Držení míče: 36 % : 64 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 1:4. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 7:12.

90+7

90+4

Hostující celek smazal dvoubrankovou ztrátu, nyní j vyrovnáno a Bayer pokračuje v dobré hře.

90+2

90+2. Patrik SCHICK - 2:2

90+2

Leverkusen právě vstřelil branku!
Toto střídání hostům vyšlo, aktivní hrou Bayeru proměnit ve vyrovnávající branku PATRIK SCHICK. Po centru se prosadil hlavou. Asistence: Robert Andrich.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

90+1

Střídání v týmu FK Karabach:
ze hřiště odchází Abdellah Zoubir, přichází Redon Xhixha,
ze hřiště odchází Yassine Benzia, přichází Alexej Isajev.

90

Začala poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89

Domácím se podařilo vytáhnout k polovině hrací plochy.

86

Obrázek hry je poslední minuty stejný, hosté jsou u míče a nastěhovaní poblíž pokutového území.

84

Domácí celek musel střídat, odcházející hráč je totiž zraněný.

84

ze hřiště odchází Juninho, přichází Nariman Achundzade.

83

Juninho měl obrovskou šanci, sám mířil na brankáře, ale nedokázal ho překonat. Matěj Kovář se vyznamenal.

82

Hosté pokračují v aktivní hře, útočnou aktivitu by měl pozvednout Patrik Schick.

80

Střídání v týmu Bayer Leverkusen:
ze hřiště odchází Borja Iglesias, přichází Patrik Schick,
ze hřiště odchází Odilon Kossounou, přichází Josip Stanišić.

80

ze hřiště odchází Patrick Andrade, přichází Matheus Silva.

80

Začalo posledních deset minut hry ve druhém poločase, Bayer má sice převahu, ale nedokáže si vypracovat šanci, která by mohla znamenat nebezpečí pro branku.

2:2

konec (2:0)

Branky: 26. Benzia (Juninho), 45+2. Juninho (L. Andrade) – 70. Wirtz, 90+2. Schick (Andrich)

Karty:   8. Juninho (KBK)

FK Karabach: Luňov – Vešović, Mustafazade, B. Hüseynov, Bajramov – P. Andrade (80. M. Silva), Janković – L. Andrade, Benzia (90+1. Isajev), Zoubir (90+1. Xhixha) – Juninho (84. Achundzade).
Náhradníci: Gugešašvili, Ramazanov – Medveděv, Keyta, A. Hüseynov, K. Medina.

Bayer Leverkusen: Kovář – Kossounou (80. Stanišić), Tah, Tapsoba, Grimaldo – Tella (46. Frimpong), E. Palacios (58. Xhaka), Andrich, A. Adli – Hložek (58. Wirtz), Iglesias (80. Schick).
Náhradníci: Hrádecký, Lomb – Hincapié, Hofmann, Puerta.