konec (3:0)

07.03.2024, 21:00 • Stade Vélodrome, Marseille • Osmifinále • Petr Frömel

Tipsport: 1.67 4.13 4.92 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 7:0. Střely mimo: 4:1. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:15. (23:00:41)
Druhá půle už toho moc nepřinesla, domácím se ještě povedlo jednou skórovat, čímž dali výsledku konečnou podobu. Hosté nezlepšili oproti prvnímu poločasu prakticky nic, ale měli štěstí, že ani domácí se už nikam moc nehnali, náskok do odvety mají více než slušný.

90+6

90+4

Faris Pemi Moumbagna svoji nepřesnou střelu adresoval vedle brány. Pepe Reina pohlídal míč v cestě do zámezí.

90+3

Na hřišti se nic neděje, oba celky víceméně vyčkávají na závěrečný hvizd.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje úplně zbytečně ještě pět minut. Důvod by mě opravdu zajímal.

89

Domácí se mohli prosadit popáté, obrana španělského celu však v tomto případě včas zareagovala.

88

Hosté se ani moc nesnaží, hrají rezignovaně a spíš jen čekají na závěrečný hvizd, který jim přinese jistou úlevu.

85

Střídání v týmu Olympique Marseille:
ze hřiště odchází Quentin Merlin, přichází Emran Soglo.

85

ze hřiště odchází Pierre-Emerick Aubameyang, přichází Faris Pemi Moumbagna.

83

Ismaïla Sarr centroval na střed pokutového území, kde nenašel žádného spoluhráče.

81

Ovšem teď to z dálky zkusil Quentin Merlin, jeho pokus byl hodně nepřesný.

80

Domácí kombinují před vápnem Villarrealu a spíš se snaží šetřit čas, než útočit.

77

Luis Henrique se lapil do ofsajdové pasti.

76

Teď to byli domácí, kdo fauloval, zákrok se obejde bez karetního trestu.

73

Ismaïla Sarr mohl přidat pátý gól, jeho zakončení i trochu se štěstím zneškodnil hostující brankář, jenž podržel teď svůj tým.

73

ze hřiště odchází Jordan Veretout, přichází Luis Henrique.

72

Žlutá karta pro tým Villarreal CF (Jorge Cuenca).

71

Gonçalo Guedes mohl snížit a dát do odvety svému celku přeci jen lepší výsledek, ovšem jeho střelu zblokoval bránící Quentin Merlin.

4:0

konec (3:0)

Branky: 23. Veretout (Clauss), 28. Mosquera (vla.), 42. Aubameyang (pen.), 59. Aubameyang (Harít)

Karty:   13. Merlin (OMA) – 9. Mándí (VLR), 45+1. Comesaña (VLR), 52. A. Moreno (VLR), 72. Cuenca (VLR)   62. A. Moreno (VLR)

Střely na branku: 7:0. Střely mimo: 4:1. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:15.

Olympique Marseille: P. López – Clauss (60. Meïté), Mbemba, Balerdi, Merlin (85. Soglo) – Veretout (73. Luis Henrique), Kondogbia (C), Harít – Sarr, Aubameyang (85. Moumbagna), Ndiaye (60. Únáhí).
Náhradníci: Blanco – Correa.

Trenér: J. Luis Gasset.

Villarreal CF: Reina – Mosquera, Mándí (46. A. Moreno), Bailly, Cuenca – Achúmáš, Comesaña (46. Parejo), Coquelin (69. Capoue), Baena (46. Sørloth) – G. Moreno (C) (65. Femenía), Guedes.
Náhradníci: Jørgensen, I. Álvarez – A. Altimira, Trigueros, Morales.

Trenér: Marcelino.

Rozhodčí: S. Gözübüyük – E. Zeinstra, J. Balder (všichni NED)