konec (2:1)

07.03.2024, 21:00 • Bozsik József Stadion • Osmifinále • Tomáš Kuba

Tipsport: 5.62 4.09 1.61 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 35 % : 65 %.
Střely na branku: 4:8. Střely mimo: 1:9. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 13:15. (23:02:18)
Dnešní hektické utkání je u konce! Fiorentina se dostala brzy do vedení, které však trvalo pouze do 12. minuty, ve které vyroval Seck. Poté vždy tým z nejvyšší italské soutěži dotahoval skóre, ale po vyloučení Showa v 80. minutě se tvrdě opřel do útoku a to přineslo své ovoce, když ve 4. minutě nastavení rozhodl střelou pod horní tyč Antonín Barák! Odvetné utkání je na programu přesně za týden ve Florencii, kde bude hájit Fiorentina jednogólový náskok. Děkuji vám za sledování a přeji příjemný zbytek večera.

90+5

90+4

90+4. Antonín BARÁK - 3:4

90+4

Fiorentina právě vstřelila branku!
Závěrečný tlak přináší své ovoce! Giacomo Bonaventura našel mezi obránci ANTONÍNA BARÁKA, který střelou pod horní tyč rozhoduje dnešní utkání ve prospěch svého týmu.
Asistence: Giacomo Bonaventura.

90+4

Střelu Bonaventury z hranice vápna má ve svém náručí brankář soupeře.

90+3

Nepřesná přihrávka Beltrána končí za bránou hostů, rozehrávku má tak na své kopačce brankář Kayouf.

90+2

Sérii hrozeb Fiorentini přerušuje až brankář Kayouf, který si vyběhl pro balón na levou stranu.

90+1

Další centr Fiorentini blokují pozorní obránci izraelského týmu.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90

Centr Bonaventury hlavičkuje obrana soupeře do rohu hřiště kde dál hrají hráči italského celku.

89

Bonaventura při svém pokusu uklouzl a poslal svojí střelu pár metrů nad Kayoufovi svatyni.

89

Barákovu střelu blokuje jeden z obránců soupeře.

88

Dlouhý balón má ve svých rukavicích brankář Kayouf.

88

Fiorentina se opět vrhá do útoku a bude se snažit ještě strhnout utkání na svojí stranu.

87

Žlutá karta pro tým ACF Fiorentina (Nikola Milenković).

85

Střídání v týmu Maccabi Haifa:
ze hřiště odchází Anan Khalaily, přichází Suf Podgoreanu.

84

Žlutá karta pro tým ACF Fiorentina (Michael Kayode).

3:4

konec (2:1)

Branky: 12. Seck, 29. Kinda (Mohamed), 67. Khalaily (Pierrot) – 2. Nzola (Kayode), 59. Beltrán (Nzola), 73. Mandragora (Biraghi), 90+4. Barák (Bonaventura)

Karty:   10. Mohamed (MHA), 56. Dego - mimo hřiště (MHA), 70. Show (MHA) – 45+3. Italiano - mimo hřiště (FIO), 84. Kayode (FIO), 87. Milenković (FIO)   80. Show (MHA)

Střely na branku: 4:8. Střely mimo: 1:9. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 13:15.

Maccabi Haifa: Kayouf – Šimić, Seck, Geršon (C) – Kandil (64. Feingold), Mohamed (64. Naor), Show, Cornud – Khalaily (85. Podgoreanu), Kinda (75. Lesovoj), Pierrot.
Náhradníci: Nitzan, Fucs – Ben Shimol, Dahan, Goldberg, Refaelov.

Trenér: Messay Dego

ACF Fiorentina: Terracciano – Kayode, Milenković, Ranieri, Biraghi (C) – Mandragora (82. Barák), A. Duncan (75. Bonaventura), Ikoné – Beltrán, Nzola (75. Belotti), González.
Náhradníci: Vannucchi, Martinelli – Comuzzo, Faraoni, Dodô, Infantino, López, Sottil, Parisi.

Trenér: Vincenzo Italiano