konec (1:0)

07.03.2024, 18:45 • Aker Stadion, Molde • Osmifinále • Michal Sklenařík

Tipsport: 3.02 3.33 2.41 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 3:4. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 9:7. (20:45:21)
Tohle je z dnešního utkání vše, děkujeme za pozornost.
Byli jsme svědky velmi vyrovnaného utkání, které nakonec skončilo 2:1. Molde šlo do vedení závěrem prvního poločasu, kdy se prosadil Stenevik. Následně se hra uklidnila a branku jsme po delší dobu neviděli. V 83. minutě nařídil rozhodčí pokutový kop za zahraní míče rukou od jednoho z hráčů Molde, a De Cuyper vyrovnal potom, co proměnil pokutový kop. Vše už vypadalo na remízu, když v 92. minutě se po krásné akci domácích prosadil Gulbrandsen a Molde tak zvítězili 2:1.

90+5

90+4

Střídání v týmu Molde FK:
ze hřiště odchází Mats Daehli, přichází Niklas Ödegaard.

90+2

90+2. Fredrik GULBRANDSEN - 2:1

90+2

Molde právě vstřelilo branku!
Berisha vyslal dopředu přihrávkou vzduchem rozběhnutého FREDRIKA GULBRANDSENA, který zakončil přízemní střelou k levé tyči naprosto s přehledem.

90+1

Hráči Brugge kombinovali v pokutovém území soupeře, ale k finální střele se nedostali.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90

Sabbe se teď dopustil faulu na polovině hřiště.

89

Střídání v týmu Club Brugge KV:
ze hřiště odchází Ferran Jutgla, přichází Víctor Barberà.

89

Gulbrandsen se dostal k zakončení, ale jeho střela nijak neohrozila bránu hostů.

87

Vypadá to, že Club Brugge celkem povzbudil ten vyrovnávací gól a aktuálně jsou na míči aktivnější.

85

85. Maxim De Cuyper - 1:1

85

Bruggy právě vstřelily branku!
DE CUYPER proměnil pokutový kop a vyrovnává tak skóre utkání na 1:1.

83

Martin Linnes zahrál míč rukou ve vlastním pokutovém území a rozhodčí nařídil pokutový kop pro Club Brugge.

83

Byla nařízena penalta.

81

ze hřiště odchází Brandon Mechele, přichází Joel Ordóñez.

81

Brugge se teď snaží dostat co nejblíž k bráně domácích a nakonec vybojovali rohový kop.

2:1

konec (1:0)

Branky: 43. Stenevik (Kaasa), 90+2. Gulbrandsen (Berisha) – 85. De Cuyper (pen.)

Karty:   79. Hagelskjaer (MLD)

Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 3:4. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 9:7.

Molde FK: O. Petersen – Öyvann, Haugan (16. Stenevik), Hagelskjaer – Linnes (C), Kaasa, Daehli (90+4. Ödegaard), Hestad (62. Eriksen), Haugen – Gulbrandsen, Berisha.
Náhradníci: Karlström – Bakke, Juberg-Hovland, Nyheim, Solheim.

Trenér: Moe E.

Club Bruggy KV: Jackers – Spileers (46. Sabbe), Mechele (81. Ordóñez), Meijer – Odoi, Nielsen (73. Skov Olsen), Vanaken (C), Onyedika, De Cuyper – Skóraś (73. Zinckernagel), Jutgla (89. Barberà).
Náhradníci: Bursik – Boyata, Homma, Talbi.

Trenér: Deila R.