Extraliga dorostu

HC ZUBR Přerov – HC Motor České Budějovice

3:4

po prodl. (1:2, 2:1, 0:0 - 0:1)

02.03.2024, 15:15 • ZS Přerov • O pořadí v play-off • Petr Komárek (@petrkomarek7)

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek víkendu. (17:32:15)
České Budějovice vítězí v Přerově 4:3 po prodloužení. Do tabulky si tak připisují dva body, zatímco Zubři jeden. V tabulce nadstavby O pořadí v play-off Extraligy dorostu Motor zůstává na deváté pozici a Hanáci na desáté. V poslední minutě prodloužení o tom rozhodl Filip Blažek, jenž střelou švihem využil přesilovku.

64:36

64:36 Filip BLAŽEK - 3:4

64:36 4/3

České Budějovice právě vstřelily branku!
Motor přesilovku využívá a z Přerova odjede na jih Čech s dvěma body. Prudkou střelou z okraje pravého kruhu se prezentoval FILIP BLAŽEK, který zamířil přesně pod horní tyč branky Zubrů. Asistence: Dominik Koníř a Tobby Hřebejk.
Blažek F., Koníř D., Hřebejk T., Mařík N.
Matyáš Š., Švejcar V., Mozr M.

64:00

Střelu švihem Filipa Blažka od modré čáry zastavil vkleče Robin Šejba.

63:50

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov:
Adam Pohanka – 2 min., podrážení.

62:49

Nikolas Mařík se probíjel zprava k přerovské brance, u její pravé tyče se však zřejmě napíchl na vlastní hokejku a pak chvíli zůstal ležet na ledě. Poté se zvednul a v předklonu odjel na střídačku. Snad bude v pořádku.

62:20

Novotného ránu po ledě z pravé strany pokryl betonem Šejba.

61:36

60:54

Mařík nyní pálil z první na pravém kruhu, Adam Pohanka jej dokázal zablokovat.

60:25

Prudká střela Nikolase Maříka z osy hřiště letěla vedle domácí branky.

60:01

Motor má k dispozici ještě minutu a půl přesilovky.

60:01

Ve třetí třetině branka nepadla. Motor s jedenácti hráči do pole na ledě Přerova v základní hrací době remizoval 3:3. Jihočeši měli navíc v poslední dvacetiminutovce více vyložených šancí, Robina Šejbu v bráně Zubrů se jim nicméně překonat nepodařilo. Na druhé straně pak nerozhodl Švejcar, který trefil tyč hostující branky. V Přerově tak dojde na prodloužení.

60:00

59:50

Tobby Hřebejk chtěl vystřelit z otočky, ale trefil jen boční oblouk přerovské branky. Následně Zubři vyhodili přes celé hřiště.

59:42

Adam Pohanka vyhodil puk na domácí střídačku, vhazovat se tak opět bude před brankou Přerova.

59:36

Marek Mozr – 2 min., hákování.

3:4

Branky a nahrávky: 12. Švejcar (Matyáš, Frnka), 24. Koudela (Vlk), 36. Dobřecký (Vlk, Pala) – 3. N. Mařík (Koníř), 11. N. Mařík (F. Blažek, Koníř), 24. Hřebejk (J. Novotný), 65. F. Blažek (Koníř, Hřebejk)

HC ZUBR Přerov: Šejba (J. Trnka) – Pala (A), Pohanka, Mozr, Matyáš, Zahradníček, Kočara – Vlk, Dobřecký (C), Koudela (A) – Frnka, Švejcar, L. Mátl – Hilšer, Došlík, Vyroubal – Miklas, Kurial.
Trenér: Pavel Neuman

HC Motor České Budějovice: Ji. Novák (Jelínek) – D. Matějka, M. Schmied, J. Jaroš, F. Blažek (C) – Fleischman, N. Mařík (A), J. Novotný – Čečetka, Hřebejk, Muška – Koníř.
Trenér: Radim Skuhrovec

Rozhodčí: Čelechovský – Horák, Lainka