Extraliga dorostu

HC Dynamo Pardubice – HC Slavia Praha

4:1

konec (0:0, 2:0, 2:1)

02.03.2024, 17:45 • Enteria arena, Pardubice • O pořadí v play-off • Michal Jelínek

Ode mě je to vše, přeji hezký večer. (20:00:44)
Korec v úvodu třetí části navýšil pardubické vedení na 3:0, ve 44. minutě snížil Švancar. Poslední gólové slovo ale mělo Dynamo, konkrétně Sekanina v 56. minutě. Slavia nedokázala srovnat krok se soupeřem mimo jiné ani v přesilovkách, a tak domů odjíždí bez bodů.

59:50

Skyba z osy hřiště střílel do náručí Tuláčka. O výsledku je nicméně rozhodnuto.

59:43

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
Václav Joska – 2 min., sekání.

59:12

Tuláček tentokrát zakročil vyrážečkou.

58:55

Puk vyletěl na slávistickou střídačku, následuje vhazování ve středním pásmu.

58:37

Domácí vyrazili po vyhraném buly do útoku, ale nepohlídali si ofsajd.

58:30

Lorenz využil volného prostoru před sebou a vystřelil. Tuláček zasáhl.

57:32

57:25

Nepřesná rána zprava definitivně vyhnala Slavii z útočného pásma.

56:34

Slavia má v přesilovce dobrý tlak, na zvrat jí ale zbývá málo času.

55:32

Tomáš Rolinek – 2 min., podrážení.

55:11 5/5

Dynamo právě vstřelilo branku!
TOBIÁŠ SEKANINA vjel po levé straně do útočného pásma a vymetl pavučiny v pravém horním rohu Poletínovy brány. Asistence: Matěj Novák.
Sekanina T., Novák M., Lempach Š., Koudelka F., Novosad T.
Pšenička M., Šámal V., Matějovský A., Tittl F., Lorenz T.

54:30

U pardubické střídačky zůstal ležet Skyba, následně a bolestivou grimasou odjel k ostatním hráčům Slavie. Snad bude v pořádku.

53:44

Hosté se neudrželi v pásmu a dopustili se ofsajdu.

53:05

Slávisté znovu zakončili, Tuláček opět zasáhl.

52:45

Drábek zavezl puk do útočné třetiny, ale přenechal ho protihráčům, aby mohl vystřídat.

51:43

Snaha vstřelit kontaktní gól je z projevu Pražanů zřejmá, domácí jsou ale schopní se zatím bránit.

4:1

Branky a nahrávky: 28. Rolinek (V. Macek, D. Drábek), 33. D. Drábek (Ruml), 41. Korec (P. Tvrdík, Lempach), 56. Sekanina (M. Novák) – 44. Švancar (Huk, Pšenička)

HC Dynamo Pardubice: Tuláček (Veřmiřovský) – Ruml, Koudelka, Novosad, Jansa, Křečan, D. Jaroš, M. Novák – Joska, D. Drábek, Sekanina – Lempach, Korec, Rolinek (C) – V. Macek, P. Tvrdík, Řivnáč.
Trenér: Vojtěch Faltys

HC Slavia Praha: F. Poletín (Höhlig) – Lorenz (A), Skyba, Hess, Pšenička (A), D. Marek – Huk, Hörnig, Švancar – J. Holejšovský, Tittl, Matějovský (C) – Egart, Tichý, Šámal.
Trenér: Ladislav Slížek

Rozhodčí: Mareš – Roischel, Zahradníček

00:56 SLA 2 Huk, krosček
13:38 PCE 2 Křečan, vysoká hůl
18:40 PCE 2 Novosad, hákování
27:15 PCE 1:0 Rolinek (V. Macek, D. Drábek)