Extraliga dorostu

HC Litvínov – Rytíři Kladno

7:2

konec (1:0, 3:1, 3:1)

02.03.2024, 13:00 • Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov • O účast v play-off • Martin Augustin (@ogy_16)

Hokejisté Litvínova přehráli Kladno jasně 7:2 a nadále se drží ve hře o první dvě místa tabulky nadstavbové skupiny, které znamenají účast v osmifinále play-off.

Domácím zápas ulehčil i brankář soupeře, který inkasoval několik laciných gólů zejména ve druhé třetině. Hostům svitla naděje ve 25. minutě, kdy Tomáš Kozák srovnal na 1:1. Jen o 11 sekund později však vrátil Severočechům vedení Jindřich Koky. Po čtyřiceti minutách pak domácí navýšili na 4:1 a v závěrečné dvacetiminutovce až na 7:1. Hned dvakrát se prosadil Václav Raichl. Rytíři si pak vzali poslední slovo díky využité přesilovce 5 na 3. (15:11:06)

59:56

Kladenští se osvobozují a skóre se již měnit nebude.

59:06

Nacházíme se už v poslední minutě duelu.

58:56

Ve vlastním oslabení se dostal do šance Dominik Pytlík. Jeho únik na levé straně však zpaficikoval brankář Trejbal.

58:17

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno:
Jakub Hájek – 2 min., podrážení, odpyká Ondřej Polášek.

58:17

Po hattricku sahal Václav Raichl, který svůj blafák nedotáhl i proto, že ho podrazil brankář Hájek. Bude se tedy vylučovat.

57:44

57:32

Dominik Pytlík to zkoušel po objetí branky, ale brankář Trejbal si to pohlídal.

57:04

Hostům nevyšla rozehrávka a zahráli tak na icing.

56:40

Domácí zablokovali střelu Poláška a vyhazují.

55:43

David Bozseník dostal trest za napadení. Uvidíme další kladenskou přesilovku.

54:21

Domácí hrají v plném počtu.

52:36

52:36 Dominik PYTLÍK - 7:2

52:36 5/3

Kladno právě vstřelilo branku!
Hosté dvojnásobnou přesilovku využili! Přihrávku na osu dostal Matěj Rambousek. Ten vystřelil z jedničky a puk ještě tečoval nejproduktivnější hráč Rytířů DOMINIK PYTLÍK – 7:2. Asistence: Matěj Rambousek a Jakub Borkovec.
Pytlík D., Rambousek M., Borkovec J., Kozák T., Valuš J.
Trefný J., Honzík J., Kurnat J.

52:20

Antonín Vondráček dostal trest za vysokou hůl. Uvidíme přesilovku 5 na 3!

51:57

Za držení je vyloučen Václav Raichl. Kladno si zahraje přesilovku.

51:07

51:07 Jan TREFNÝ - 7:1

51:07

Litvínov právě vstřelil branku!
Sám JAN TREFNÝ trestné střílení proměnil. Zvolil kličku do bekhendu a zvedl kotouč nad levou ruku Hájka – 7:1.

7:2

Branky a nahrávky: 16. Bozseník (Koky), 25. Koky (Bednařík, Raichl), 33. M. Peroutka (Bozseník, Trefný), 34. Koky, 48. Raichl (Honzík), 50. Koky (Raichl, Bednařík), 52. Trefný (TS) – 25. T. Kozák (D. Beran I), 53. Pytlík (Rambousek, Borkovec)

HC Litvínov: Trejbal (Udržal) – Břenda, J. Winkelhöfer (C), Honzík, Š. Postl, Bozseník – L. Dostál, M. Peroutka, Danihelka – Raichl (A), Koky (A), Trefný – Kurnat, Vesecký, Vondráček – Bednařík.
Trenér: Robert Kaše

Rytíři Kladno: J. Hájek (Weber) – Borkovec, Krása (A), Dörfl, Müller, Hausner, Háž – Klempíř, V. Trojna, Pytlík (C) – O. Polášek, Kulich, Rambousek – D. Beran I (A), Pěch, T. Kozák – Burger, Valuš.
Trenér: Radek Hlavatý

Rozhodčí: Žižka – Toman, Janíček

06:32 KLA 2 Krása, podrážení
08:48 LIM 2 M. Peroutka, nedovolený zásah do hlavy nebo krku
15:01 LIM 1:0 Bozseník (Koky)