DHL Extraliga juniorů

HC Dynamo Pardubice – HC Škoda Plzeň

4:2

konec (3:0, 0:1, 1:1)

02.03.2024, 14:15 • Enteria arena, Pardubice • O účast v play-off • Michal Jelínek

Z tohoto zápasu je to vše, přeji hezký den. (16:21:18)
Dynamu k dnešnímu vítězství výrazně napomohl vydařený úvod. Ve třetí třetině zvýšil na 4:1 Gromadzki, konečných 4:2 pak upravil Čančura. Plzeň se v závěru na zvrat nezmohla.

59:51

Dynamo dohrává zápas v útočném pásmu.

59:24

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
Adrian Gromadzki – 2 min., krosček.

59:20

Jansa předvedl dva kvalitní zákroky v rychlém sledu.

59:05

Hodinář se v oslabení ke střele neproháčkoval.

58:35

Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň:
Jakub Hromádka – 2 min., držení.

58:20

Hosté to zkouší bez brankáře.

58:08

Dynamo nepouští soupeře k závěrečnému náporu.

57:27

Plzeňský gólman měl další práci, zmatek u svého brankoviště ale zvládl.

57:03

Východočeši vyhodili jen na zakázané uvolnění.

56:19

Domácí nechtějí dopustit zdramatizování závěru zápasu a pokouší se překonat Jansu. Útočí však i hosté.

55:27 5/5

Plzeň právě vstřelila branku!
Pittr zavezl puk do útočného pásma, vyhnul se bránícím protihráčům a přihrál doleva na volnějšího MARKA ČANČURU. Ten dokázal vystřelit mimo dosah Viléma. Asistence: Tomáš Pittr.
Čančura M., Pittr T., Pešek O., Hromádka J., Skok J.
Koudelka J., Kubánek A., Fiala A., Gromadzki A., Štěpánek J.

54:39

Je vidět že hosté spěchají směrem dopředu, k čemuž mají oprávněný důvod. Ale zatím nejsou schopní přesně vystřelit.

53:50

Hodinářova střela po tečích ani nedoletěla k Vilémovi.

52:35

Hebkovo nahození bylo zblokováno a o chvíli později domácí přišli o postavení v útočné třetině.

52:22

Kubánek po spoluhráčově zadovce vystřelil, ale trefil jen brankářovy betony.

52:07

Odpískáno zakázané uvolnění Dynama.

4:2

Branky a nahrávky: 3. Pilař (Koudelka, Dostál), 6. Dostál (Kaštánek, Koudelka), 7. Kalužík (D. Burda), 52. Gromadzki (A. Fiala, Koudelka) – 33. Hromádka, 56. Čančura (Pittr)

HC Dynamo Pardubice: Vilém (Batih) – Koudelka (A), Švec, Hebek (A), Kaštánek, Kubánek – Pavlata, A. Fiala, Gromadzki – Kalužík, D. Burda (C), Štěpánek – Jaša, Jevtěchov, Helikar – Š. Bartoň, Dostál, Pilař.
Trenér: Jakub Venc

HC Škoda Plzeň: D. Jansa (Lokajíček) – Hodinář, Hromádka, Cícha, Iščenko, Skok, Skala, M. Houdek, Čančura – Pešek, Klatovský, Sabiniok – Koubek, Hofrajtr, M. Hořejší (C) – Řehoř, Mazanec (A), Hála – Pittr, M. Beran II.
Trenér: Petr Vojan

Rozhodčí: Svobodová, Micka – Jurak, Hlinka

02:20 PCE 1:0 Pilař (Koudelka, Dostál)
05:36 PCE 2:0 Dostál (Kaštánek, Koudelka)
06:49 PCE 3:0 Kalužík (D. Burda)