DHL Extraliga juniorů

HC Kometa Brno – HC Energie Karlovy Vary

3:1

konec (0:1, 2:0, 1:0)

02.03.2024, 16:00 • Winning Group Arena • O pořadí v play-off • Berenika Ducháčková

To je ode mě vše, přeji krásný večer. (18:10:25)
V závěrečné třetině již došlo pouze k úpravě skóre. Třetí gól domácích vyslal do prázdné branky Roman Otava, Kometa tak bere v posledním kole nadstavby zasloužené tři body.

59:52

Poslední střelu ještě vyslal jeden z hostů na Kavana, který puk vyrazil vyrážečkou.

59:33

Zakázané uvolnění hostů.

59:04 4/6

Kometa právě vstřelila branku!
Domácí v oslabení zvyěšují skóre, do prázdné branky se přesně z obranné třetiny trefil ROMAN OTAVA.
Otava R., Pospíšil A., Ulbricht P., Boltvan A.
Galnor J., Dorot O., Adámek M., Steklý V., Varvařovský D., Šmajda S.

58:34

Dorot vyslal střelu od modré, mířila však vysoko nad břevno.

58:08

Ulbricht ihned vyhazuje přes všechny čáry.
Komplikace pro Brno! V závěru třetí třetiny se proviňuje Kevin Horváth a hosté tak mají k dispozici přesilovou hru, kterou zkusí v šesti!
Oddechový čas pro tým HC Energie Karlovy Vary.

58:04

Vyloučení v týmu HC Kometa Brno:
Kevin Horváth – 2 min., vysoká hůl.

56:57

Ekrt s Moravcem právě předvedli nádhernou souhru, Moravec před brankou ještě hledal prvního již zmíněného, ten však již nahrávku nečekal.

56:27

Chludil vypíchl puk na modré a Kometa tak je opět u puku.

56:01

Hosty vyhání nepřesná rozehra do obranné třetiny.

55:52

Střídání v týmu HC Kometa Brno:
ze hřiště odchází Jan Ondráček, přichází Jan Kavan.

55:51

Ondráček je hned po příchodu zaměstnán, schytal tvrdou střelu do výstroje.
Přece jen nakonec Kavan odjíždí na střídačku, do hry se tak dostává Jan Ondráček.

55:38

ze hřiště odchází Jan Kavan, přichází Jan Ondráček.

55:36

Kavan opět dostal tvrdou ránu do někam ke krku, již po druhé v zápase se těžce zvedá.

3:1

Branky a nahrávky: 24. D. Moravec, 27. D. Svoboda (Ekrt, K. Horváth), 60. Otava – 6. Steklý

HC Kometa Brno: Kavan (56.–56. Ondráček) – A. Pospíšil, D. Svoboda, Zubíček, Ulbricht (A), Jurný, Bůžek, Antony – Boltvan (A), Otava (C), K. Horváth – D. Moravec, Ekrt, Rakus – Chludil, Veselský, Habermann – J. Nesvadba, Halačka, Pavlík.
Trenér: Karel Beran

HC Energie Karlovy Vary: Ebenstreit (Pavlovic) – O. Postl II, Dorot (C), Bulka, M. Beran I, Magner, Vogel – Adámek, M. Váňa, Varvařovský (A) – Galnor, Pastor, Šmajda – Zeman, M. Novotný, Steklý – P. Vojáček, V. Váňa, Šilhan.
Trenér: Pavel Arnošt

Rozhodčí: Skopal, Čuňočka – Otáhal, Král’

05:18 KVA 0:1 Steklý
23:38 KOM 1:1 D. Moravec
25:20 KVA 2 Steklý, hákování
25:45 KVA 2 M. Váňa, podrážení
26:08 KOM 2:1 D. Svoboda (Ekrt, K. Horváth)
38:26 KOM 2 Antony, podrážení
48:53 KOM 5+20 OK Bůžek, nedovolený zásah do hlavy nebo krku+nedovolený zásah do hlavy nebo krku, odpyká J. Nesvadba
55:38 KOM -Kavan +Ondráček (Střídání)
55:52 KOM -Ondráček +Kavan (Střídání)
58:04 KOM 2 K. Horváth, vysoká hůl
59:04 KOM 3:1 Otava