konec (1:1)

23.09.2023, 18:30 • Wohninvest Weserstadion, Brémy • 5. kolo • Petr Frömel

Tipsport: 2.44 3.75 2.86 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 11:8. Rohy: 9:8. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 18:16. (20:32:13)
Druhá půle nabídla už jen jeden gól, domácí byli od jejího počátku aktivnější, za což byli odměněni druhou vstřelenou brankou. Na rozdíl od soupeře pak dokázali, i s notnou dávkou štěstěny, neboť protivník v závěru trefil tyč, těsný náskok uhájit až do závěrečného hvizdu. Na hostujících fotbalistech je vidět zklamání, moc dobře vědí, že v Brémách dnes šlo určitě bodovat.

90+6

90+5

Poslední útočná snaha hostů šanci nepřináší, balón letí pouze nad Pavlenkovu svatyni a ten bude v klidu rozehrávat.

90+4

Mohlo být rozhodnuto, Justin Njinmah se skvělým způsobem zbavil třech protihráčů na pravém křídle, poslal přihrávku volnému Keïtovi, jeho střelecký pokus minul bližší tyč. Tohle byla dobrá příležitost.

90+2

Střídání v týmu Werder Brémy:
ze hřiště odchází Romano Schmid, přichází Naby Keïta.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje pět minut. Tolik času mají hosté ještě na stažení jednogólového manka.

89

Kolín byl velmi blízko vyrovnání. Florian Kainz dobře zatočil svůj centr před Pavlenkovu bránu a k hlavičce se dostal Damion Downs, avšak balón poslal pouze do bližší tyče. Český gólman se jen ohlédl.

88

Žlutá karta pro tým Werder Brémy (Miloš Veljković).

87

Justin Njinmah zakončoval z otočky na vzdálenější horní roh brány, který ovšem minul.