Francouzská Ligue 1 Uber Eats

FC Nantes – FC Lorient

5:3

konec (1:1)

23.09.2023, 17:00 • La Beaujoire-Louis Fonteneau, Nantes • 6. kolo • Michal Raška

Tipsport: 2.35 3.38 3.28 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (18:59:59)
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 9:7. Střely mimo: 6:2. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 8:17.
Je konec. Nantes zvítězilo nad Lorientem 5:3.
Už v 6. minutě poslal hosty do vedení Eli Junior Kroupi, ovšem následně se domácí dostali do zápasu a ve 42. minutě srovnal Matthis Abline. Vstup do druhé půle se Nantes podařil parádně, protože už ve 46. minutě se trefil Comert. O devět minut později jej následoval Mostafa Mohamed. V 76. minutě snížil na rozdíl jediné branky Faivre, ale v 83. minutě šli domácí do dvoubrankového náskoku po gólu Molleta. O dvě minuty posléze ještě zdramatizoval utkání Tosin, ale v nastavení potvrdil tři body domácím z penalty Simon.

90+10

90+8

90+8. Moses SIMON - 5:3

90+8

Nantes právě vstřelili branku!
Je definitivně hotovo! K pokutovému kopu se postavil MOSES SIMON, který zakončil do levé části branky, zatímco gólman Mvogo šel na druhou stranu. Nantes tak vítězí nad Lorientem 5:3.

90+7

Igor Silva navíc za svůj faul uviděl žlutou kartu.

90+7

90+7. Penaltová situace.

90+7

Byla nařízena penalta pro Nantes! Igor Silva stáhl k zemi uvnitř vápna Marquinhose a Nantes může udělat tečku za tímto utkáním.

90+7

Isaak Touré se po centru z rohu dostal ke hlavičce, která mířila k levé tyči, ale Rémy Descamps si připsal úspěšný zákrok!

90+6

Lorient získal rohový kop z pravé strany.

90+5

Nastavení tohoto utkání je velmi napínavé a nervy drásající.

90+4

Siriné Doucouré se snažil zakončit po nadýchaném centru, ale podklouzl. Posléze ještě přišla tvrdá rána z druhé vlny, která byla zblokována.

90+2

Nantes rozhodně nikam nepospíchá a snaží se získat metry díky autovým vhazováním.

90+1

Romain Faivre nyní uviděl žlutou kartu za svůj nedovolený zákrok.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 7 minut.

89

Střídání v týmu FC Nantes:
ze hřiště odchází Florent Mollet, přichází Samuel Moutoussamy.

5:3

konec (1:1)

Branky: 42. Abline (Simon), 46. Cömert (Mollet), 54. Mohamed, 83. Mollet (Simon), 90+8. Simon (pen.) – 6. Kroupi (Le Goff), 75. Faivre (Doucouré), 85. Aiyegun (Faivre)

Karty:   81. Descamps (NAT) – 53. Abergel (LOR), 90+1. Faivre (LOR), 90+7. Silva (LOR)

FC Nantes: Descamps – Duverne (80. Pierre-Gabriel), Cömert, Castelletto, Merlin – Chirivella (C), Augusto – Abline (60. Bamba), Mollet (89. Moutoussamy), Simon – Mohamed (80. Marquinhos).
Náhradníci: Lafont – Coco, Hadjam, Pallois, M. Sissoko.

Trenér: Pierre Aristouy

FC Lorient: Mvogo – Tálbí, Laporte, I. Touré – Kalulu (63. Silva), Abergel (C), Ponceau (74. Makengo), Le Goff (63. B. Mendy) – Faivre, Kroupi (63. Doucouré), Aiyegun.
Náhradníci: Gomis – Le Bris, Mvuka, Pagis, Yongwa.

Trenér: Régis Le Bris

Rozhodčí: Batta – Rodrigues, Aube