1:1

konec (0:1)

23.09.2023, 18:00 • 8. kolo • Daniela Mesíková sk

Tipsport: 1.64 3.93 5.04 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

B. Bystrica a Z. Moravce si body podelia po remíze 1:1. V 3. minúte sa za Vion presadil Gono, v 59. minúte vyrovnal z penalty Polievka. (19:51:27)

90+3

90+2

Willwéber pálil z ťažkej pozície, navyše sa pritom aj pošmykol a netrafil bránu.

90+2

Polievka pálil z otočky z hranice vápna, hostia loptu zblokovali. Rohový kop.

90+1

Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce:
z ihriska odchádza Roman Čerepkai, prichádza Patrik Mijić.

90

Slebodník odcentroval na Hanesa, ten ešte hľadal pred bránou Rymarenka, no dobre zasiahol Nagy.

88

Striedanie v tíme MFK Dukla Banská Bystrica:
z ihriska odchádza Marek Hlinka, prichádza Branislav Ľupták.

88

Žltá karta pre tím FC ViOn Zlaté Moravce (Matej Moško).

86

Hanesov center bol privysoký a preletel na druhú stranu pokutového územia, kde domáci faulovali.

85

Faulovaný Hlinka, B. Bystrica rozohrala rýchlo a rýchlo prišla aj nepresná Slebodníkova koncovka.

83

Rymarenko mieril z hranice vápna po zemi k ľavej žrdi, Slávik predviedol úspešný zákrok.

82

Majdan prihral Čerepkaiovi, ktorý zahodil nemožné! Výborný Hruška.

82

Po Slebodníkovom rohu hlavičkoval Godál do rúk Slávika.

81

Čerepkai sa pohral s protihráčom, ale nestrieľal, prihral dozadu Gonovi, ktorý strelou po zemi netrafil bránu.

80

Polievka v pokutovom území, dokázal loptu prestrčiť Hanesovi, no ten nezakončil.

79

z ihriska odchádza Denis Duga, prichádza James Weir.

79

Duga pálil z veľkej diaľky, trafil iba Willwébera.

77

Dukla roh ubránila, no dlhšie jej trvalo, kým definitívne zažehnala nebezpečenstvo.