1:1

konec (1:0)

23.09.2023, 10:15 • Loko Vltavín • 8. kolo • Jan Prošek

Tipsport: 1.42 4.06 4.98 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tento zápas nemá vítěze, oba kluby se rozchází po nerozhodném výsledku 1:1. Za domácí se trefil Osmani, za hosty Liška. (12:57:25)

90+3

90+3

Žlutá karta pro tým Povltavská fotbalová akademie (Martin Novák).

90+3

Mnoho času už ani jednomu celku nezbývá ve snaze vyhrát tento duel.

90+2

Domácí fotbalisté získali možnost rohového kopu, ale výrazněji ohrozit branku se jim ve druhé nastavené minutě nepodařilo.

90+1

Hostující celek vybojoval rohový kop.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje3 minuty.

90

Probíhá poslední minuta hry, uvidíme, kolik minut sudí nastaví.

89

Drobílek centroval před branku, ale obrana Vltavínu si dokázala poradit a míč dostala do bezpečí.

87

Kozel to zkoušel samostatně, ale přes domácího hráče se do střelecké pozice nedostal.

87

Sledujeme pasáž hry, kterou výrazně ovlivňují nepřesnosti na obou stranách.

86

Ve středu hrací plochy byla k vidění menší strkanice, kterou velmi rychle vyřešil sudí.

85

Domácí fotbalisté pokračují v aktivní hře, tlačí se do zakončení a Povltavská se musí bránit tlaku soupeře.

83

Střídání v týmu Povltavská fotbalová akademie:
ze hřiště odchází Denis Budínský, přichází Lukáš Novák.

83

Centr se snesl před branku, následné zakončení míří vedle. Rozehrávat bude gólman.

82

Vltavín vybojoval na útočné polovině volný kop, jenže k výraznější šanci se tým nedostal.

80

Dostáváme se do posledních deseti minut hry v tomto zápase, zatím stále platí nerozhodný stav.

79

Domácí celek pokračuje v aktivní hře, nyní se dostal do šance, ale brankář se vyznamenal.