1:1
po penal. (2:4) (1:0)
20.07.2023, 21:00 • Olimpijski Stadion Asim Ferhatović Hase, Sarajevo (BIH) • 1. předkolo • Info o změnách stavu (Karel Jedlička)
Tipsport: 1.55 4.0 5.98 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.55 - 4.0 - 5.98
FK Sarajevo – Torpedo Kutaisi
1:1
po penal. (2:4) (1:0)
Branky: 12. Ziljkić (Kyeremeh) – 90+1. Gigauri (Arabidze)
Karty: 40. Ziljkić (SAR), 90. Beganović (SAR), 103. Šerbečić (SAR), 112. Mustafić (SAR) – 40. Panculaia (KUT), 42. Bugridze (KUT), 44. Gigauri (KUT), 82. Manžgaladze (KUT), 91. Caballero (KUT), 104. Gošadze (KUT)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 11:2. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 26:22.
FK Sarajevo:
Šahinović – Beganović, Željković, Aničić (87. Šerbečić), Duraković – Vrančić (105.+2 Buljubašić), Balta (87. Mustafić) – Kyeremeh, Varešanović (77. Avramovski), Ziljkić /C/ (68. Ikić) – Oliveira (87. Čataković)
Náhradníci: Šutković, Rogić – Trako, Guliašvili, Viveros, Radović
Trenér: Varešanović
Torpedo Kutaisi:
Kljajić – Monteiro, Sandochadze, Nadaraia (87. David), Šergelašvili – Kobuladze, Gigauri /C/ (97. Čičinadze), Akbari (106. Neto), Bugridze (65. Manžgaladze) – Arabidze, Panculaia (65. Caballero)
Náhradníci: Gošadze – Gogličidze, Haydary, Chachua, Mžavanadze
Trenér: Kean
Rozhodčí: Orlic – Basiul, Oala (MDA)
Diváci:
První zápas: Kutaisi - FK Sarajevo 2:2
Birkirkara – Maribor 17:00 1:2
Europa – Dukagjini 17:00 2:3
FC Santa Coloma – Penybont • po prodl. 17:00 2:0
Narva – Pjunik 17:30 0:3
RFS Riga – FK Makedonija 17:30 4:1
Paide – B36 Tórshavn • po prodl. 17:30 0:2
Milsami – Panevėžys 18:00 0:1
Honka Espoo – Tobol Kostanaj 18:00 0:0
Levadia Tallinn – Žilina 18:45 1:2
Dinamo Minsk – Željezničar Sarajevo 19:00 1:2
Zimbru Kišiněv – La Fiorita 19:00 1:0
Dinamo Bt. – Tirana 19:00 1:2
Dila Gori – Dunajská Streda 19:00 2:0
Něman Grodno – Vaduz 20:00 1:1
Egnatia – Ararat-Armenia • po penal. (2:4) 20:00 4:4
Víkingur – Escaldes 20:00 1:1
Gjilani – Niederkorn 20:00 0:2
Connah's Quay – KA Akureyri 20:00 0:2
Tivat – Alaškert 20:30 1:6
Glentoran – Gżira • po penal. (13:14) 20:30 1:1
Cosmos – Sutjeska 20:45 1:1
Dundalk – Magpies 20:45 3:1
Vllaznia Skadar – Linfield 20:45 1:0
Haverfordwest – Škendija • po penal. (3:2) 20:45 1:0
Derry City – HB Tórshavn 20:45 1:0
Víkingur Reykjavík – Riga FC 20:45 1:0
St Patrick´s – Dudelange 20:45 2:3
FK Sarajevo – Kutaisi • po penal. (2:4) 21:00 1:1
Crusaders – Haka 21:00 1:0
Shkupi – Hegelmann 21:00 0:0
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 11:2. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 26:22. (23:54:42)
Mauro CABALLERO
4. série 2:4
4. série 2:3
3. série 2:3
3. série 2:2
2. série 1:2
2. série 1:1
1. série 0:1
Ivan IKIĆ
1. série 0:0
120+1
120
118
114