1:0
po penal. (3:2) (0:0)
20.07.2023, 20:45 • Cardiff City Stadium, Cardiff • 1. předkolo • Info o změnách stavu (Milan Huppert)
Tipsport: 8.44 4.95 1.35 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 8.44 - 4.95 - 1.35
Haverfordwest County – Škendija Tetovo
1:0
po penal. (3:2) (0:0)
Branky: 89. Jenkins
Karty: 45. Fawcett (HVR), 58. Whitmore (HVR), 63. Owen (HVR), 80. Hawkins (HVR) – 60. Cinari (SHK), 71. Krasniqi (SHK)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 36 % : 64 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 3:8. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 21:16.
Haverfordwest County:
Jones – Watts (117. Davies), Jenkins, Borg (106. John) – Richards (C), Whitmore, Owen (78. Wilson), Abbruzzese – Fawcett, Taylor-Crossdale (83. Humphreys), Hawkins.
Náhradníci: Chesters, Knott – Shirt.
Trenér: Tony Pennock
Škendija Tetovo:
Taleski – Limani, Adili, Cake, Velija – Qaka, Totre (C) (105. Ramadani) – Cinari, Krasniqi, Šala (80. Maksimov) – Aganspahić (74. Elezi).
Náhradníci: Ramani, Zahov – Dita, Kaba Jakupi, Meliqi, Nuhija, Rexhepi.
Trenér: Ardijan Nuhiji
Rozhodčí: Kristjánsson – Sigurdarson, Sigurdsson (ICE)
Diváci: 1 716
První zápas: Škendija - Haverfordwest 1:0
Birkirkara – Maribor 17:00 1:2
Europa – Dukagjini 17:00 2:3
FC Santa Coloma – Penybont • po prodl. 17:00 2:0
Narva – Pjunik 17:30 0:3
RFS Riga – FK Makedonija 17:30 4:1
Paide – B36 Tórshavn • po prodl. 17:30 0:2
Milsami – Panevėžys 18:00 0:1
Honka Espoo – Tobol Kostanaj 18:00 0:0
Levadia Tallinn – Žilina 18:45 1:2
Dinamo Minsk – Željezničar Sarajevo 19:00 1:2
Zimbru Kišiněv – La Fiorita 19:00 1:0
Dinamo Bt. – Tirana 19:00 1:2
Dila Gori – Dunajská Streda 19:00 2:0
Něman Grodno – Vaduz 20:00 1:1
Egnatia – Ararat-Armenia • po penal. (2:4) 20:00 4:4
Víkingur – Escaldes 20:00 1:1
Gjilani – Niederkorn 20:00 0:2
Connah's Quay – KA Akureyri 20:00 0:2
Tivat – Alaškert 20:30 1:6
Glentoran – Gżira • po penal. (13:14) 20:30 1:1
Cosmos – Sutjeska 20:45 1:1
Dundalk – Magpies 20:45 3:1
Vllaznia Skadar – Linfield 20:45 1:0
Haverfordwest – Škendija • po penal. (3:2) 20:45 1:0
Derry City – HB Tórshavn 20:45 1:0
Víkingur Reykjavík – Riga FC 20:45 1:0
St Patrick´s – Dudelange 20:45 2:3
FK Sarajevo – Kutaisi • po penal. (2:4) 21:00 1:1
Crusaders – Haka 21:00 1:0
Shkupi – Hegelmann 21:00 0:0
117
ze hřiště odchází Ricky Watts, přichází Lucas Davies.
106
ze hřiště odchází Oscar Borg, přichází Harri John.
105
ze hřiště odchází Ennur Totre, přichází Florent Ramadani.
83
ze hřiště odchází Martell Taylor-Crossdale, přichází Iori Humphreys.
80
ze hřiště odchází Adenis Šala, přichází Metodi Maksimov.
78
ze hřiště odchází Tyrese Owen, přichází Jack Wilson.
74
ze hřiště odchází Almir Aganspahić, přichází Dašmir Elezi.