1:0
konec (0:0)
20.07.2023, 20:45 • Loro Boriçi Stadium, Skadar • 1. předkolo • Info o změnách stavu (Milan Huppert)
Tipsport: 2.74 3.19 2.73 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.74 - 3.19 - 2.73
KF Vllaznia Skadar – Linfield FC
1:0
konec (0:0)
Branky: 54. Balaj
Karty: 23. Češmedjiev (VLZ), 79. Dodev (VLZ) – 45. Fitzpatrick (LNF), 63. Clarke (LNF), 77. Johns (LNF), 90+1. Scott (LNF), 90+5. Mulgrew (LNF)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 7:0. Střely mimo: 9:1. Rohy: 10:1. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 11:7.
KF Vllaznia Skadar:
Qarri – Stojanović, Jurić, Češmedjiev (72. Alivoda) – Hakaj (C), Smajli, Bošnjaku (89. Delaj), Mala – Gruda (60. Dodev), Balaj, Coba (90. Hajdari).
Náhradníci: Jukaj, Mehidri – Dragoši, Dulaj, Pusi, Sala, Spahija.
Trenér: Migen Memelli
Linfield FC:
Johns – Scott, Newberry, Hall, M. Clarke (C) – Millar, Shields, McClean – Cooper (80. E. Clarke), Fitzpatrick (80. Devine), McKee (67. Mulgrew).
Náhradníci: Walsh, Williamson – Annett, Doherty, Haygarth, McKay, McStravick, Robertson.
Trenér: David Healy
Rozhodčí: Cabarov – Hüseynov, Yusifov (AZE)
Diváci: 6 000
První zápas: Linfield - Vllaznia Skadar 3:1
Birkirkara – Maribor 17:00 1:2
Europa – Dukagjini 17:00 2:3
FC Santa Coloma – Penybont • po prodl. 17:00 2:0
Narva – Pjunik 17:30 0:3
RFS Riga – FK Makedonija 17:30 4:1
Paide – B36 Tórshavn • po prodl. 17:30 0:2
Milsami – Panevėžys 18:00 0:1
Honka Espoo – Tobol Kostanaj 18:00 0:0
Levadia Tallinn – Žilina 18:45 1:2
Dinamo Minsk – Željezničar Sarajevo 19:00 1:2
Zimbru Kišiněv – La Fiorita 19:00 1:0
Dinamo Bt. – Tirana 19:00 1:2
Dila Gori – Dunajská Streda 19:00 2:0
Něman Grodno – Vaduz 20:00 1:1
Egnatia – Ararat-Armenia • po penal. (2:4) 20:00 4:4
Víkingur – Escaldes 20:00 1:1
Gjilani – Niederkorn 20:00 0:2
Connah's Quay – KA Akureyri 20:00 0:2
Tivat – Alaškert 20:30 1:6
Glentoran – Gżira • po penal. (13:14) 20:30 1:1
Cosmos – Sutjeska 20:45 1:1
Dundalk – Magpies 20:45 3:1
Vllaznia Skadar – Linfield 20:45 1:0
Haverfordwest – Škendija • po penal. (3:2) 20:45 1:0
Derry City – HB Tórshavn 20:45 1:0
Víkingur Reykjavík – Riga FC 20:45 1:0
St Patrick´s – Dudelange 20:45 2:3
FK Sarajevo – Kutaisi • po penal. (2:4) 21:00 1:1
Crusaders – Haka 21:00 1:0
Shkupi – Hegelmann 21:00 0:0
90
ze hřiště odchází Mehdi Coba, přichází Bujar Hajdari.
89
ze hřiště odchází Lorik Bošnjaku, přichází Antonio Delaj.
80
ze hřiště odchází Joel Cooper, přichází Andrew Clarke.
80
ze hřiště odchází Matthew Fitzpatrick, přichází Ethan Devine.
72
ze hřiště odchází Konstantin Češmedjiev, přichází Rejan Alivoda.
67
ze hřiště odchází Chris McKee, přichází Jamie Mulgrew.
60
ze hřiště odchází Ildi Gruda, přichází Darko Dodev.