1:6
konec (0:2)
20.07.2023, 20:30 • DG Arena Lješkopolje, Podgorica • 1. předkolo • Info o změnách stavu (Michal Břuchanský)
Tipsport: 4.41 3.26 1.89 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 4.41 - 3.26 - 1.89
Arsenal Tivat – Alaškert Jerevan
1:6
konec (0:2)
Branky: 59. Djordjević (Živković) – 40. Agdon (Flores), 45+1. Agdon, 48. Agdon (Churcidze), 74. Racines (Kutalia), 90+2. Grigorjan (Churcidze), 90+4. Mensah (Churcidze)
Karty: 60. Mirković (TIV), 75. Manojlović (TIV) – 33. Gareginjan (ALS)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 3:10. Střely mimo: 4:6. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:12.
Arsenal Tivat:
Puletić – Živković, Manojlović (C), Čelebić (77. Mališić), Čavor (46. Todorović) – Kašćelan (46. Macanović), Šahman – Kojasević, Mirković (63. Maraš), Montenegro – Djordjević (62. Nikač).
Náhradníci: Ćetković, Kuč – Mališić, Maraš, Mugoša, Macanović, Todorović, Nikač, Tabajica.
Trenér: Zoran Tripković
Alaškert Jerevan:
Čančarević – Mužek, Ustinov, Voskanjan (C), Carrillo (89. Grigorjan) – Churcidze, Racines (81. Mensah), Gareginjan (46. Mimito) – Flores (82. Nalbandjan) – Agdon (58. Kutalia), Wbeymar.
Náhradníci: Aivazov – Grigorjan, Mensah, Nalbandjan, Ivanov, Kutalia, Šahinjan, Chačatrjan, Jedigarjann, Mimito.
Trenér: Vahe Gevorgjan
Rozhodčí: Derevinskyj – Matjaš, Žukov (UKR)
Diváci:
První zápas: Alaškert - Tivat 1:1
Birkirkara – Maribor 17:00 1:2
Europa – Dukagjini 17:00 2:3
FC Santa Coloma – Penybont • po prodl. 17:00 2:0
Narva – Pjunik 17:30 0:3
RFS Riga – FK Makedonija 17:30 4:1
Paide – B36 Tórshavn • po prodl. 17:30 0:2
Milsami – Panevėžys 18:00 0:1
Honka Espoo – Tobol Kostanaj 18:00 0:0
Levadia Tallinn – Žilina 18:45 1:2
Dinamo Minsk – Željezničar Sarajevo 19:00 1:2
Zimbru Kišiněv – La Fiorita 19:00 1:0
Dinamo Bt. – Tirana 19:00 1:2
Dila Gori – Dunajská Streda 19:00 2:0
Něman Grodno – Vaduz 20:00 1:1
Egnatia – Ararat-Armenia • po penal. (2:4) 20:00 4:4
Víkingur – Escaldes 20:00 1:1
Gjilani – Niederkorn 20:00 0:2
Connah's Quay – KA Akureyri 20:00 0:2
Tivat – Alaškert 20:30 1:6
Glentoran – Gżira • po penal. (13:14) 20:30 1:1
Cosmos – Sutjeska 20:45 1:1
Dundalk – Magpies 20:45 3:1
Vllaznia Skadar – Linfield 20:45 1:0
Haverfordwest – Škendija • po penal. (3:2) 20:45 1:0
Derry City – HB Tórshavn 20:45 1:0
Víkingur Reykjavík – Riga FC 20:45 1:0
St Patrick´s – Dudelange 20:45 2:3
FK Sarajevo – Kutaisi • po penal. (2:4) 21:00 1:1
Crusaders – Haka 21:00 1:0
Shkupi – Hegelmann 21:00 0:0
89
ze hřiště odchází Daniel Carrillo, přichází Serob Grigorjan.
82
ze hřiště odchází Robinson Flores, přichází Karen Nalbandjan.
81
ze hřiště odchází Yeison Racines, přichází Annan Mensah.
77
ze hřiště odchází Nikola Čelebić, přichází Petar Mališić.
63
ze hřiště odchází Jovan Mirković, přichází Luka Maraš.
62
ze hřiště odchází Boban Djordjević, přichází Darko Nikač.
58
ze hřiště odchází Agdon, přichází Levani Kutalia.
46
ze hřiště odchází Vladimir Kašćelan, přichází Aleksandar Macanović.
46
ze hřiště odchází Marko Čavor, přichází Mirko Todorović.
46
ze hřiště odchází Jurij Gareginjan, přichází Mimito.