0:2
konec (0:1)
20.07.2023, 20:00 • Park Hall, Oswestry (ENG) • 1. předkolo • Info o změnách stavu (Tadeáš Rulf)
Tipsport: 2.77 3.26 2.52 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.77 - 3.26 - 2.52
Connah's Quay Nomads FC – KA Akureyri
0:2
konec (0:1)
Branky: 16. Hafsteinsson (Árnason), 77. Adalsteinsson (Steingrímsson)
Karty: 19. Nash (CQU), 68. Edwards (CQU), 72. Jones (CQU), 83. Disney (CQU) – 5. Baldvinsson (KAA)
Neproměněná penalta:
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 4:8. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 6:2.
Connah's Quay Nomads FC:
Firth – Franklin, K. Edwards, Bratley, Nash, Poole – N. Edwards, Disney, Morris, Davies – Kenny
Náhradníci: Rushton, Lawlor, Roberts, Harrington, Horan, Stratulis, Mendes, Wilde, A. Williams, Hogan, J. Williams, Waters
Trenér: Neil Gibson
KA Akureyri:
Jajalo – Hr. Steingrímsson, Mateo, Árnason, Baldvinsson – Hauksson, Aðalsteinsson, Hafsteinsson – Petersen, Sigurgeirsson, Ha. Steingrímsson
Náhradníci: Þórhallsson, Auðunsson, Adalsteinsson. Stefansson, Torbjörnsson Stöle, Þórisson, Árnason, Willard, Sævarsson
Trenér: Hallgrimur Jonasson
Rozhodčí: Correia – Costa, Brás – Ruivo Pereira (POR)
Diváci:
První zápas: KA Akureyri - Connah's Quay 2:0
Birkirkara – Maribor 17:00 1:2
Europa – Dukagjini 17:00 2:3
FC Santa Coloma – Penybont • po prodl. 17:00 2:0
Narva – Pjunik 17:30 0:3
RFS Riga – FK Makedonija 17:30 4:1
Paide – B36 Tórshavn • po prodl. 17:30 0:2
Milsami – Panevėžys 18:00 0:1
Honka Espoo – Tobol Kostanaj 18:00 0:0
Levadia Tallinn – Žilina 18:45 1:2
Dinamo Minsk – Željezničar Sarajevo 19:00 1:2
Zimbru Kišiněv – La Fiorita 19:00 1:0
Dinamo Bt. – Tirana 19:00 1:2
Dila Gori – Dunajská Streda 19:00 2:0
Něman Grodno – Vaduz 20:00 1:1
Egnatia – Ararat-Armenia • po penal. (2:4) 20:00 4:4
Víkingur – Escaldes 20:00 1:1
Gjilani – Niederkorn 20:00 0:2
Connah's Quay – KA Akureyri 20:00 0:2
Tivat – Alaškert 20:30 1:6
Glentoran – Gżira • po penal. (13:14) 20:30 1:1
Cosmos – Sutjeska 20:45 1:1
Dundalk – Magpies 20:45 3:1
Vllaznia Skadar – Linfield 20:45 1:0
Haverfordwest – Škendija • po penal. (3:2) 20:45 1:0
Derry City – HB Tórshavn 20:45 1:0
Víkingur Reykjavík – Riga FC 20:45 1:0
St Patrick´s – Dudelange 20:45 2:3
FK Sarajevo – Kutaisi • po penal. (2:4) 21:00 1:1
Crusaders – Haka 21:00 1:0
Shkupi – Hegelmann 21:00 0:0
88
ze hřiště odchází Hrannar Mar Steingrímsson, přichází Valdimar Logi Sævarsson,
ze hřiště odchází Daníel Hafsteinsson, přichází Ingimar Torbjörnsson Stöle.
84
ze hřiště odchází Declan Poole, přichází Joshua Williams,
ze hřiště odchází Callum Morris, přichází Paulo Mendes,
ze hřiště odchází Harry Franklin, přichází Aron Williams.
83
77
77. ADALSTEINSSON - 0:2
77
Autorem branky je ELFAR ADALSTEINSSON. Asistence: Hallgrímur Mar Steingrímsson.
72
69
ze hřiště odchází Ásgeir Sigurgeirsson, přichází Elfar Adalsteinsson.
68
57
ze hřiště odchází Jack Kenny, přichází Michael Wilde.
Střídání v týmu KA Akureyri:
ze hřiště odchází Pætur Petersen, přichází Jakob Snær Árnason.
46
ze hřiště odchází Rodrigo Gomes Mateo, přichází Andri Fannar Stefansson.
19
16
16. HAFSTEINSSON - 0:1
16
Autorem branky je DANIEL HAFSTEINSSON. Asistence: Ívar Örn Árnason.
5