1:2
konec (0:1)
20.07.2023, 19:00 • Adžarabet Arena, Batumi (GEO) • 1. předkolo • Info o změnách stavu (Karel Jedlička)
Tipsport: 1.89 3.26 4.41 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.89 - 3.26 - 4.41
Dinamo Batumi – KF Tirana
1:2
konec (0:1)
Branky: 90. Kapanadze (Gudušauri) – 28. Lushkja, 79. Deliu (Jonuzi)
Karty: 62. Teidi (FBA) – 60. Hila (TIR), 80. Deliu (TIR), 80. Doka (TIR)
Neproměněná penalta:
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 7:0. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 9:17.
Dinamo Batumi:
Čičkan – Mamučašvili, Kobachidze /C/, Balić (9. Rechviašvili), Giorbelidze – Teidi (81. Kapanadze), Lytvyněnko (57. Čabradze) – Citaišvili (81. Gudušauri), Zaria, Bidzinašvili (46. Vacadze) – Flamarion
Náhradníci: Kvaschadze, Charatišvili – Kapianidze, Mosiašvili, Jakobsen, Bagrationi, Phagava
Trenér: Gegučadze
KF Tirana:
Selmani – Najdovski /C/, Hoxhallari, Doka, Pergjoni – Latifi (67. Haxhiu), Lushkja (73. Deliu), Jonuzi, Hila – Hasani, Abazaj (84. Lulaj)
Náhradníci: Lika, Kozi – Mici, Kaina, Qefalia, Nikqi, Ahmetaj
Trenér: Shehi
Rozhodčí: Maresca – Peretti, Garzelli (ITA)
Diváci:
První zápas: Tirana - Dinamo Bt. 1:1
Birkirkara – Maribor 17:00 1:2
Europa – Dukagjini 17:00 2:3
FC Santa Coloma – Penybont • po prodl. 17:00 2:0
Narva – Pjunik 17:30 0:3
RFS Riga – FK Makedonija 17:30 4:1
Paide – B36 Tórshavn • po prodl. 17:30 0:2
Milsami – Panevėžys 18:00 0:1
Honka Espoo – Tobol Kostanaj 18:00 0:0
Levadia Tallinn – Žilina 18:45 1:2
Dinamo Minsk – Željezničar Sarajevo 19:00 1:2
Zimbru Kišiněv – La Fiorita 19:00 1:0
Dinamo Bt. – Tirana 19:00 1:2
Dila Gori – Dunajská Streda 19:00 2:0
Něman Grodno – Vaduz 20:00 1:1
Egnatia – Ararat-Armenia • po penal. (2:4) 20:00 4:4
Víkingur – Escaldes 20:00 1:1
Gjilani – Niederkorn 20:00 0:2
Connah's Quay – KA Akureyri 20:00 0:2
Tivat – Alaškert 20:30 1:6
Glentoran – Gżira • po penal. (13:14) 20:30 1:1
Cosmos – Sutjeska 20:45 1:1
Dundalk – Magpies 20:45 3:1
Vllaznia Skadar – Linfield 20:45 1:0
Haverfordwest – Škendija • po penal. (3:2) 20:45 1:0
Derry City – HB Tórshavn 20:45 1:0
Víkingur Reykjavík – Riga FC 20:45 1:0
St Patrick´s – Dudelange 20:45 2:3
FK Sarajevo – Kutaisi • po penal. (2:4) 21:00 1:1
Crusaders – Haka 21:00 1:0
Shkupi – Hegelmann 21:00 0:0
80
80
62
60