1:0
konec (1:0)
20.07.2023, 19:00 • Stadionul Zimbru, Kišiněv (MDA) • 1. předkolo • Info o změnách stavu (Karel Jedlička)
Tipsport: 1.41 4.23 8.44 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.41 - 4.23 - 8.44
Zimbru Kišiněv – SP La Fiorita
1:0
konec (1:0)
Branky: 35. Dědečko (Djou)
Karty: 19. Soumah (ZKI), 48. Alaribe (ZKI), 52. Dědečko (ZKI), 62. Răileanu (ZKI) – 68. Grassi (FIR)
Neproměněná penalta:
Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 5:3. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 17:4.
Zimbru Kišiněv:
Agachi – Dedov /C/, Ștefan, Dědečko, Misarăş, Gaiu – Răileanu (70. Burghiu), Djou, Soumah (29. Samijev, 56. Damaşcan) – Alaribe, Căruntu (70. Macriţchii)
Náhradníci: Mostovei – Bitca, Ieseanu, Furtună
Trenér: Popescu
SP La Fiorita:
Vivan /C/ – Arrigoni, Fatica, Brighi, Sottile – Nava (60. Guidi), Amati (83. M. Semprini), Paradisi (60. Costa) – J. Semprini (60. Grassi), Denis (74. Olcese), Casolla
Náhradníci: Zavoli – Castellazi, Pancotti
Trenér: Manfredini
Rozhodčí: Bejtullahu – Zeqiri, Sekiraqa (KOS)
Diváci:
První zápas: La Fiorita - Zimbru Kišiněv 1:1
Birkirkara – Maribor 17:00 1:2
Europa – Dukagjini 17:00 2:3
FC Santa Coloma – Penybont • po prodl. 17:00 2:0
Narva – Pjunik 17:30 0:3
RFS Riga – FK Makedonija 17:30 4:1
Paide – B36 Tórshavn • po prodl. 17:30 0:2
Milsami – Panevėžys 18:00 0:1
Honka Espoo – Tobol Kostanaj 18:00 0:0
Levadia Tallinn – Žilina 18:45 1:2
Dinamo Minsk – Željezničar Sarajevo 19:00 1:2
Zimbru Kišiněv – La Fiorita 19:00 1:0
Dinamo Bt. – Tirana 19:00 1:2
Dila Gori – Dunajská Streda 19:00 2:0
Něman Grodno – Vaduz 20:00 1:1
Egnatia – Ararat-Armenia • po penal. (2:4) 20:00 4:4
Víkingur – Escaldes 20:00 1:1
Gjilani – Niederkorn 20:00 0:2
Connah's Quay – KA Akureyri 20:00 0:2
Tivat – Alaškert 20:30 1:6
Glentoran – Gżira • po penal. (13:14) 20:30 1:1
Cosmos – Sutjeska 20:45 1:1
Dundalk – Magpies 20:45 3:1
Vllaznia Skadar – Linfield 20:45 1:0
Haverfordwest – Škendija • po penal. (3:2) 20:45 1:0
Derry City – HB Tórshavn 20:45 1:0
Víkingur Reykjavík – Riga FC 20:45 1:0
St Patrick´s – Dudelange 20:45 2:3
FK Sarajevo – Kutaisi • po penal. (2:4) 21:00 1:1
Crusaders – Haka 21:00 1:0
Shkupi – Hegelmann 21:00 0:0
83
ze hřiště odchází Amati, přichází M. Semprini.
77
74
ze hřiště odchází Denis, přichází Olcese.
70
ze hřiště odchází zraněný Răileanu, přichází Burghiu,
zároveň střídá také Căruntu, kterého nahrazuje Macriţchii.
68
62
60
ze hřiště odchází Nava, přichází Guidi,
ze hřiště odchází Paradisi, přichází Costa,
ze hřiště odchází J. Semprini, přichází Grassi.
56
ze hřiště odchází Samijev, přichází Damaşcan.
52
48
35
35. Denys DĚDEČKO - 1:0
35
Alexandru Dedov přihrál okolo šestnáctky pod sebe Jessiemu Djouovi a jeho přiťuknutí využívá krásnou trefou z 28 metrů k tyči DENYS DĚDEČKO.
29
ze hřiště odchází Soumah, přichází Šahrom Samijev.
19
16