0:0
konec (0:0)
20.07.2023, 18:00 • Myyrmäki Stadium, Vantaa (Finsko) • 1. předkolo • Info o změnách stavu (Lukáš Jasoněk)
Tipsport: 2.48 3.3 2.96 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.48 - 3.3 - 2.96
FC Honka Espoo – FC Tobol Kostanaj
0:0
konec (0:0)
Branky:
Karty: 44. Jeremenko (HES), 60. Koski (HES), 90+3. Hernandez (HES) – 49. Mužikov (KST), 71. Mrkajić (KST)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 0:3. Střely mimo: 4:5. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 15:10.
FC Honka Espoo:
Rudakov – Rale, Koski, Hernandez, Äijälä (86. Banahene) – Krebs (86. Muzinga) – Bauque (57. Arko-Mensah), Ortiz, Jeremenko, Kaufmann (C) (77. Laine) – Alegria (77. Koskinen).
Náhradníci: Paunio, Tanska – Baak, Saarikivi, Arko-Mensah, Muzinga, Laine, Banahene, Naamo, Ulundu, Koskinen.
Trenér: Vesa-Pekka Vasara.
FC Tobol Kostanaj:
Konovalov – Kairov, Rogač, Mladovič, Asrankulov – Žarynbetov, Mužikov (C) (87. Zabelin) – Česnokov (87. Garabajev), Orazov (58. Ilić), Vukadinović (75. Žumašev) – Déblé (59. Mrkajić).
Náhradníci: Bussurmanov, Akmurzin – Semčenkov, Ilic, Žumašev, Zabelin, Garabajev, Žakupov, Kirejenko, Mrkajić, Galym, Suljić.
Trenér: Milic Curcic.
Rozhodčí: Lazar Lukić (SRB) – Dragan Bogičević (SRB), Bojan Banovic (SRB).
Diváci:
První zápas: Tobol Kostanaj - Honka Espoo 2:1
Birkirkara – Maribor 17:00 1:2
Europa – Dukagjini 17:00 2:3
FC Santa Coloma – Penybont • po prodl. 17:00 2:0
Narva – Pjunik 17:30 0:3
RFS Riga – FK Makedonija 17:30 4:1
Paide – B36 Tórshavn • po prodl. 17:30 0:2
Milsami – Panevėžys 18:00 0:1
Honka Espoo – Tobol Kostanaj 18:00 0:0
Levadia Tallinn – Žilina 18:45 1:2
Dinamo Minsk – Željezničar Sarajevo 19:00 1:2
Zimbru Kišiněv – La Fiorita 19:00 1:0
Dinamo Bt. – Tirana 19:00 1:2
Dila Gori – Dunajská Streda 19:00 2:0
Něman Grodno – Vaduz 20:00 1:1
Egnatia – Ararat-Armenia • po penal. (2:4) 20:00 4:4
Víkingur – Escaldes 20:00 1:1
Gjilani – Niederkorn 20:00 0:2
Connah's Quay – KA Akureyri 20:00 0:2
Tivat – Alaškert 20:30 1:6
Glentoran – Gżira • po penal. (13:14) 20:30 1:1
Cosmos – Sutjeska 20:45 1:1
Dundalk – Magpies 20:45 3:1
Vllaznia Skadar – Linfield 20:45 1:0
Haverfordwest – Škendija • po penal. (3:2) 20:45 1:0
Derry City – HB Tórshavn 20:45 1:0
Víkingur Reykjavík – Riga FC 20:45 1:0
St Patrick´s – Dudelange 20:45 2:3
FK Sarajevo – Kutaisi • po penal. (2:4) 21:00 1:1
Crusaders – Haka 21:00 1:0
Shkupi – Hegelmann 21:00 0:0
Střely na branku: 0:3. Střely mimo: 4:5.
Rohy: 4:5. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 15:10.
90+6
90+3
90
87
ze hřiště odchází Islam Česnokov, přichází Albert Garabajev.
87
ze hřiště odchází Serikzan Mužikov, přichází Pavel Zabelin.
86
ze hřiště odchází Florian Krebs, přichází Jonathan Muzinga.
86
ze hřiště odchází Elias Äijälä, přichází Nasiru Banahene.
77
ze hřiště odchází Lucas Kaufmann, přichází Lauri Laine.
77
ze hřiště odchází Juan ALegria, přichází Otso Koskinen.
76
Střely na branku: 0:3. Střely mimo: 1:5.
75
ze hřiště odchází Miljan Vukadinović, přichází Žaslan Žumašev.
71
61
Střely na branku: 0:2. Střely mimo: 0:2.
60
59
ze hřiště odchází Serges Déblé, přichází Momčilo Mrkajić.
58
ze hřiště odchází Ramazan Orazov, přichází Jovan Ilić.