0:1
konec (0:0)
20.07.2023, 18:00 • District Sport Complex, Orhei (Moldavsko) • 1. předkolo • Info o změnách stavu (Lukáš Jasoněk)
Tipsport: 2.72 3.21 2.58 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.72 - 3.21 - 2.58
Milsami Orhei – FK Panevėžys
0:1
konec (0:0)
Branky: 56. Keita (Tigroudja)
Karty: 21. V. Macritchii (MLS), 28. Spataru (MLS), 90+5. Graur (MLS) – 90+5. Mbo (PNZ)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 5:3. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:9.
Milsami Orhei:
Timbur – Graur (81. Oancea), Bolohan (C), Terechov, Svinarenco – A. Antoniuc (72. Gliga), Ginsari, V. Macritchii, Spataru (63. Camara) – Puntus (63. Rogac), Paireli (46. Amougui).
Náhradníci: Cioban – Gliga, Rogac, Camara, Amougui, Lambarskij, Zavalisca, Dijinari, Oancea.
Trenér: Serghei Dubrovin.
FK Panevėžys:
Černiauskas – Širvys, Dubra, L. Klimavičius (C), Keita, Sarpong – Eliošius (61. Čadjenović), Remeikis (72. Mirošnyk), Tigroudja (72. Ščedrij) – Smith (87. Mbo), Rincon (72. Palacios).
Náhradníci: Šimkevičius, Driomovas – Mirošnyk, Veliulis, Čadjenović, Beneta, Palacios, Mbo, Ščedrij.
Trenér: Gino Lettieri.
Rozhodčí: Erkan Özdamar (TUR) – Serkan Olguncan (TUR), Murat Tugberk Curbay (TUR)
Diváci:
První zápas: Panevėžys - Milsami 2:2
Birkirkara – Maribor 17:00 1:2
Europa – Dukagjini 17:00 2:3
FC Santa Coloma – Penybont • po prodl. 17:00 2:0
Narva – Pjunik 17:30 0:3
RFS Riga – FK Makedonija 17:30 4:1
Paide – B36 Tórshavn • po prodl. 17:30 0:2
Milsami – Panevėžys 18:00 0:1
Honka Espoo – Tobol Kostanaj 18:00 0:0
Levadia Tallinn – Žilina 18:45 1:2
Dinamo Minsk – Željezničar Sarajevo 19:00 1:2
Zimbru Kišiněv – La Fiorita 19:00 1:0
Dinamo Bt. – Tirana 19:00 1:2
Dila Gori – Dunajská Streda 19:00 2:0
Něman Grodno – Vaduz 20:00 1:1
Egnatia – Ararat-Armenia • po penal. (2:4) 20:00 4:4
Víkingur – Escaldes 20:00 1:1
Gjilani – Niederkorn 20:00 0:2
Connah's Quay – KA Akureyri 20:00 0:2
Tivat – Alaškert 20:30 1:6
Glentoran – Gżira • po penal. (13:14) 20:30 1:1
Cosmos – Sutjeska 20:45 1:1
Dundalk – Magpies 20:45 3:1
Vllaznia Skadar – Linfield 20:45 1:0
Haverfordwest – Škendija • po penal. (3:2) 20:45 1:0
Derry City – HB Tórshavn 20:45 1:0
Víkingur Reykjavík – Riga FC 20:45 1:0
St Patrick´s – Dudelange 20:45 2:3
FK Sarajevo – Kutaisi • po penal. (2:4) 21:00 1:1
Crusaders – Haka 21:00 1:0
Shkupi – Hegelmann 21:00 0:0
90+5
90+5
28
21