0:2
po prodl. (0:0)
20.07.2023, 17:30 • Pärnu Rannastaadion, Pärnu • 1. předkolo • Info o změnách stavu (Marek Baloun (@BalounMarek))
Tipsport: 2.61 2.87 2.99 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.61 - 2.87 - 2.99
Paide Linnameeskond – B36 Tórshavn
0:2
po prodl. (0:0)
Branky: 92. Eli Nielsen (Solheim), 95. Przybylski (Solheim)
Karty: 31. Gomis (PAI), 76. Mool (PAI), 117. Riiberg (PAI), 120. Hoim (PAI) – 31. Nattestad (B36), 44. Benjaminsen (B36), 68. Nielsen (B36), 102. Przybylski (B36), 112. Egilsson (B36), 115. Lamhauge (B36)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 3:1. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 16:17.
Paide Linnameeskond:
Jarju – Saliste, Muringen, Yusif, Mool – Frolov (K), Simon, Mosnikov – Luts, Gomis, Agyepong
Náhradníci: Aksalu, Sapp –Aer, Einer, Hoim, Cham, Juhkam, Kelder, Riiberg, Saag, Soo, Viidas
Trenér: I. Stojkovic
B36 Tórshavn:
Lamhauge – Egilson, Jonsson, Nattestad, Benjaminsen – B. Nielsen, E. Nielsen (K), Skandari – Agnarsson, Šabala, Johansen
Náhradníci: Eydsteinsson, Jorgensen – Eriksen, Giessing, Heinesen, Hellisdal, E. Joensen, M. Joensen, Knudsen, Przybylski, Solheim
Trenér: D. Brimsvik
Rozhodčí: V. Romanov
Diváci: 1 391
První zápas: B36 Tórshavn - Paide 0:0
Birkirkara – Maribor 17:00 1:2
Europa – Dukagjini 17:00 2:3
FC Santa Coloma – Penybont • po prodl. 17:00 2:0
Narva – Pjunik 17:30 0:3
RFS Riga – FK Makedonija 17:30 4:1
Paide – B36 Tórshavn • po prodl. 17:30 0:2
Milsami – Panevėžys 18:00 0:1
Honka Espoo – Tobol Kostanaj 18:00 0:0
Levadia Tallinn – Žilina 18:45 1:2
Dinamo Minsk – Željezničar Sarajevo 19:00 1:2
Zimbru Kišiněv – La Fiorita 19:00 1:0
Dinamo Bt. – Tirana 19:00 1:2
Dila Gori – Dunajská Streda 19:00 2:0
Něman Grodno – Vaduz 20:00 1:1
Egnatia – Ararat-Armenia • po penal. (2:4) 20:00 4:4
Víkingur – Escaldes 20:00 1:1
Gjilani – Niederkorn 20:00 0:2
Connah's Quay – KA Akureyri 20:00 0:2
Tivat – Alaškert 20:30 1:6
Glentoran – Gżira • po penal. (13:14) 20:30 1:1
Cosmos – Sutjeska 20:45 1:1
Dundalk – Magpies 20:45 3:1
Vllaznia Skadar – Linfield 20:45 1:0
Haverfordwest – Škendija • po penal. (3:2) 20:45 1:0
Derry City – HB Tórshavn 20:45 1:0
Víkingur Reykjavík – Riga FC 20:45 1:0
St Patrick´s – Dudelange 20:45 2:3
FK Sarajevo – Kutaisi • po penal. (2:4) 21:00 1:1
Crusaders – Haka 21:00 1:0
Shkupi – Hegelmann 21:00 0:0
115
ze hřiště odchází Mool, přichází Aer.
111
ze hřiště odchází Nattestad, přichází Eriksen.
106
ze hřiště odchází Johansen, přichází Joensen.
106
ze hřiště odchází Frolov, přichází Hoim.
100
ze hřiště odchází Agnarsson, přichází Heinesen.
90+1
ze hřiště odchází Agyepong, přichází Viidas.
86
ze hřiště odchází Skandari, přichází Giessing.
74
ze hřiště odchází Mosnikov, přichází Riiberg.
67
ze hřiště odchází Benjaminsen, přichází Solheim,
ze hřiště odchází Šabala, přichází Przybylski.
63
ze hřiště odchází Gomis, přichází Saag.