0:3
konec (0:2)
20.07.2023, 17:30 • Rakvere Linnastaadion, Rakvere • 1. předkolo • Info o změnách stavu (Milan Huppert)
Tipsport: 16.1 6.91 1.18 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 16.1 - 6.91 - 1.18
JK Trans Narva – Pjunik Jerevan
0:3
konec (0:2)
Branky: 8. Dašjan (Harutjunjan), 14. dos Santos (Malakjan), 66. Juričić (Davidjan)
Karty: 70. Žuravljov (NAR) – 15. Juninho (PYU)
Neproměněná penalta: 76. Vardanjan (PYU), mimo
Držení míče: 30 % : 70 %.
Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 5:7. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 14:14.
JK Trans Narva:
Kraizmer – Skinjov, Marković, Kauan, Nikolajev – Maximkin, Elysee (C) (46. Žuravljov) – Tarasenkov, Pevcov (46. Koskor), Suárez (87. Kudrjašov) – Burenko.
Náhradníci: Matrossov – Jegorov, Kondratcev, Kulinic, Poljakov, Sibul.
Trenér: Sergei Terehhov
Pjunik Jerevan:
Bučněv – Miljković, Baranov, Bratkov, dos Santos – Harutjunjan, Dašjan (46. Grigorjan), Malakjan (C) (46. Davidjan) – Otubanjo, Juričić, James.
Náhradníci: H. Avagjan, Mikaeljan – A. Avagjan, Bravo, Caraballo, Goncalves, Karasjuk, Vardanjan, Villela.
Trenér: Eghiše Melikjan
Rozhodčí: Davey – Donaldson, Argyropoulos (NIR)
Diváci: 394
První zápas: Pjunik - Narva 2:0
Birkirkara – Maribor 17:00 1:2
Europa – Dukagjini 17:00 2:3
FC Santa Coloma – Penybont • po prodl. 17:00 2:0
Narva – Pjunik 17:30 0:3
RFS Riga – FK Makedonija 17:30 4:1
Paide – B36 Tórshavn • po prodl. 17:30 0:2
Milsami – Panevėžys 18:00 0:1
Honka Espoo – Tobol Kostanaj 18:00 0:0
Levadia Tallinn – Žilina 18:45 1:2
Dinamo Minsk – Željezničar Sarajevo 19:00 1:2
Zimbru Kišiněv – La Fiorita 19:00 1:0
Dinamo Bt. – Tirana 19:00 1:2
Dila Gori – Dunajská Streda 19:00 2:0
Něman Grodno – Vaduz 20:00 1:1
Egnatia – Ararat-Armenia • po penal. (2:4) 20:00 4:4
Víkingur – Escaldes 20:00 1:1
Gjilani – Niederkorn 20:00 0:2
Connah's Quay – KA Akureyri 20:00 0:2
Tivat – Alaškert 20:30 1:6
Glentoran – Gżira • po penal. (13:14) 20:30 1:1
Cosmos – Sutjeska 20:45 1:1
Dundalk – Magpies 20:45 3:1
Vllaznia Skadar – Linfield 20:45 1:0
Haverfordwest – Škendija • po penal. (3:2) 20:45 1:0
Derry City – HB Tórshavn 20:45 1:0
Víkingur Reykjavík – Riga FC 20:45 1:0
St Patrick´s – Dudelange 20:45 2:3
FK Sarajevo – Kutaisi • po penal. (2:4) 21:00 1:1
Crusaders – Haka 21:00 1:0
Shkupi – Hegelmann 21:00 0:0
66
66. Luka JURIČIĆ - 0:3
66
Autorem branky je LUKA JURIČIĆ. Asistence: David Davidjan.
14
14. Carlos DOS SANTOS - 0:2
14
Autorem branky je CARLOS DOS SANTOS. Asistence: Edgar Malakjan.
8
8. Artak DAŠJAN - 0:1
8
Autorem branky je ARTAK DAŠJAN. Asistence: Hovhannes Harutjunjan.