2:0
po prodl. (0:0)
20.07.2023, 17:00 • Estadi Comunal, Andorra la Vella • 1. předkolo • Info o změnách stavu (Michal Břuchanský)
Tipsport: 2.01 3.2 3.97 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.01 - 3.2 - 3.97
FC Santa Coloma – Penybont FC
2:0
po prodl. (0:0)
Branky: 105+1. Garrido, 119. Novoa
Karty: 78. Nierga (FSA), 93. Owen (FSA), 106. Garrido (FSA), 111. López (FSA), 119. Novoa (FSA), 120+1. Nicolás (FSA) – 26. Reynolds (PNB), 47. Little (PNB), 58. Evans (PNB), 90+4. Harling (PNB), 111. Yorwerth (PNB)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 3:4. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 18:14.
FC Santa Coloma:
Gómes – Markovyč, Gómez, Rodríguez, Crespo (55. San Nicolás) – Rebés (91. Novoa), López, Toribio (C) (64. Nierga) – Mourelo (84. Páez), Gila (120+2. Ruiz), Virgili (85. Garrido).
Náhradníci: Bejerano – Nierga, Ruiz, Garrido, San Nicolás, Páez, Novoa.
Trenér: Dmitirj Čeryšev
Penybont FC:
Harris – Davies, Little, Yorwerth, Owen (C) (95. D. Griffiths) – Reynolds (52. Kircough), Evans (65. MacDonald), Harling (95. Brown) – Jefferies, Venables, Reffell (76. Jones).
Náhradníci: Pennock, Krezolek – Jones, Clutton, D. Griffiths, Borge, Brown, Kircough, MacDonald, R. Griffiths.
Trenér: Rhys Griffiths
Rozhodčí: Jitari – Bodean, Mardari (MDA)
Diváci:
První zápas: Penybont - FC Santa Coloma 1:1
Birkirkara – Maribor 17:00 1:2
Europa – Dukagjini 17:00 2:3
FC Santa Coloma – Penybont • po prodl. 17:00 2:0
Narva – Pjunik 17:30 0:3
RFS Riga – FK Makedonija 17:30 4:1
Paide – B36 Tórshavn • po prodl. 17:30 0:2
Milsami – Panevėžys 18:00 0:1
Honka Espoo – Tobol Kostanaj 18:00 0:0
Levadia Tallinn – Žilina 18:45 1:2
Dinamo Minsk – Željezničar Sarajevo 19:00 1:2
Zimbru Kišiněv – La Fiorita 19:00 1:0
Dinamo Bt. – Tirana 19:00 1:2
Dila Gori – Dunajská Streda 19:00 2:0
Něman Grodno – Vaduz 20:00 1:1
Egnatia – Ararat-Armenia • po penal. (2:4) 20:00 4:4
Víkingur – Escaldes 20:00 1:1
Gjilani – Niederkorn 20:00 0:2
Connah's Quay – KA Akureyri 20:00 0:2
Tivat – Alaškert 20:30 1:6
Glentoran – Gżira • po penal. (13:14) 20:30 1:1
Cosmos – Sutjeska 20:45 1:1
Dundalk – Magpies 20:45 3:1
Vllaznia Skadar – Linfield 20:45 1:0
Haverfordwest – Škendija • po penal. (3:2) 20:45 1:0
Derry City – HB Tórshavn 20:45 1:0
Víkingur Reykjavík – Riga FC 20:45 1:0
St Patrick´s – Dudelange 20:45 2:3
FK Sarajevo – Kutaisi • po penal. (2:4) 21:00 1:1
Crusaders – Haka 21:00 1:0
Shkupi – Hegelmann 21:00 0:0
119
119. Cristian NOVOA - 2:0
119
Autorem branky je CRISTIAN NOVOA.
105+1
105+1. Ivan GARRIDO - 1:0
105+1
Autorem branky je IVAN GARRIDO.