Evropská liga

Fenerbahce Istanbul – Sevilla FC

1:0

konec (1:0)

16.03.2023, 18:45 • Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu, Istanbul. • Osmifinále • Ondřej Mikušek

Tipsport: 2.04 3.49 3.76 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji vám za pozornost, přeji klidný zbytek večera a všem Elenám i Herbertům ještě dnes všechno nejlepší k svátku! (20:55:27)

Fauly: 12:15
Utkání je u konce, jeho vítězem je Fenerbahce, ale vítězství to není dostatečné. Na konci klidného prvního poločasu sice dalo gól z penalty, jenže na něj potřebovalo navázat ještě dalším zásahem. Ve druhé půli místy tlačilo poměrně nebezpečně, ovšem onen druhý gól už nepřišel. Pevná obrana Sevilly jištěná dobrým výkonem gólmana Dmitroviće všechny akce soupeře zneškodnila, takže díky výsledku 2:0 z minulého týdne postupuje španělský celek do čtvrtfinále. Svého soupeře pro tuto fázi vyřazovací části se dozví při losu, který se bude konat zítra od 13:00.

90+9

90+9

Sevilla se dostává na útočnou polovinu a už zbývá jen pár sekund.

90+8

Zakončení z toho nebylo, gólman hostů u čáry vedle brány sbírá balón do náručí.

90+7

Fenerbahce spěchá dopředu, aby bude mít možnost ohrozit Dmitroviće rohovým kopem zleva.

90+6

90+6. Volný přímý kop – Érik LAMELA

90+6

Érik Lamela volným přímým kopem poslal balón přes zeď přesně k levé tyči, ale Altay Bayindir krásným zákrokem udržel naději pro svůj celek.

90+5

Érik Lamela se nádherně uvolnil na vlastní polovině, vyvezl balón dopředu a tam ho další krásnou kličkou napodobil Lucas Ocampos. Ten byl dokonce faulován přímo před pokutovým územím, takže hosté dostávají skvělou příležitost k ohrožení branky soupeře.

90+4

Další pokračování útoku Sevilly zastavuje ofsajd.

90+3

Acuña a Suso dobře pracují v levém rohu útočné poloviny, kde se jim daří zdržovat čas s balónem ve hře.

90+2

Domácím se otevírala zajímavá možnost postupu přes útočnou polovinu, Fernando se ale vrátil a skvělým obranným zákrokem míč vybojoval.

90+1

Samet Akaydin krásně naskočil do vápna na centr z levé strany, jeho hlavičkové zakončení ale nasměrovalo balón vysoko nad bránu.

90

Rozhodčí nastavuje ke druhému poločasu 9 minut. To je ještě spousta času pro Fenerbahce.

89

Po rohovém kopu několikrát domácí nebezpečně poslali balón před bránu, nedostali se ale k vytouženému zakončení.