Extraliga dorostu - o účast v play-off

BK Havlíčkův Brod – HK Mladí Draci Šumperk

2:3

po prodl. (1:1, 1:1, 0:0 - 0:1)

10.12.2022, 12:00 • Zimní stadion Kotlina, Havlíčkův Brod • 6. kolo • Tomáš Sochor

Je tu konec! Šumperk v dnešním utkání dvakrát vedl, Havlíčkovu Brodu se ale podařilo v obou případech bleskurychle vyrovnat. Domácí byli zhruba od poloviny utkání o trochu lepší, zápas ale nakonec dospěl až do prodloužení. V něm ukázal šikovné ruce Lukáš Plhal, jenž vystřelil Mladým Drakům druhý bod. (14:07:46)

62:17

Mladí Draci právě vstřelili branku!
Šumperk v prodloužení vybojoval bonusový bod! LUKÁŠ PLHAL vyhrál souboj 1 na 1 s havlíčkobrodským obráncem a nádherně trefenou střelou bekhendem k tyči zakončil. Bez asistence.

61:45

Koubek si najel k bráně z levé strany a odražený kotouč se dostal do mezikruží k Dvořákovi. Ten v těžké pozici trefil jen obránce.

61:31

Ti s kotoučem nikam nespěchají a nahrávají si ve středním pásmu.

61:12

Hosté si špatně nahráli, u kotouče jsou tak domácí.

60:39

Kryštof Seidenglanz se dostal přes beka Havlíčkova Brodu a zakončoval mezi betony brankáře. Tam ovšem Račan místečko nenechal.

60:10

Domácí jsou v plném počtu, pokračuje se při hře 4 na 4.

60:01

Šumperk má v prodloužení ještě deset sekund prodloužení.

60:01

Třetí třetina nabídla značně neučesanou hru, ve které oba týmy střílely hlavně z větší vzdálenosti. S tím si oba brankáři poradili, zanedlouho tak bude zápas pokračovat prodloužením.

60:00

59:52

Pluskal nadvakrát vystřelil z pravé strany, nyní ale výtečně zasáhl Račan.

59:37

Pluskalovu střelu zblokovala domácí obrana. Kotouč doletěl až do ochranné sítě.

59:23

Domácí znovu vyhazují kotouč za šumperskou bránu.

59:02

Šumperku nyní utekl kotouč do středního pásma.

58:42

Domácí vyhazují.

58:28

Karas zkusil vystřelit z levé strany, Račan zasáhl holí.

58:11

Tři sekundy se bude hrát 4 na 4. Poté mají hosté přesilovku.

2:3

Branky a nahrávky: 13. Nový (Křížek, Kachlíř), 24. Kachlíř (Křížek, Koubek) – 12. Verner, 23. Plhal, 63. Plhal

BK Havlíčkův Brod: Račan (Kamenický) – Ondruš, Kachlíř, Adam (A), Teml, Konvalina, Danyljuk – Křížek, Koubek (C), Dvořák – Chromý, Adamec, Nový (A) – Kraučuk, Hospodka, Frühbauer – Kozlík.
Trenér: Miroslav Duben

HK Mladí Draci Šumperk: Ondráček (Habas) – J. Březina, Jarmara, K. Březina, Souček, Plhal (C), Cabadaj, Veselý – Hejátko, Mácha, Pluskal, Maurer, Karas, Verner (A), Škrabal, Seidenglanz (A), Pospíšil, Pazourek.
Trenér: Radek Kučera

Rozhodčí: Martin Vepřovský – Patrik Augusta, Luboš Karásek

10:49 MDS 2 Cabadaj, krosček
11:28 MDS 0:1 Verner
12:26 HBR 1:1 Nový (Křížek, Kachlíř)