HC Dynamo Pardubice – BK Mladá Boleslav

2:3

konec (0:0, 2:1, 0:2)

10.12.2022, 16:00 • Enteria arena, Pardubice • 6. kolo • Michal Jelínek

Mladoboleslavští dorostenci závěrečný nápor soupeře ustáli a připisují si šesté vítězství v řadě. Pardubice prohrály 2:3 především kvůli pokažené třetí třetině. Nejprve vyrovnal Hora a poté se o rozhodující zásah postaral Vojáček v početní nevýhodě. (18:07:43)

59:09

Kvůli postavení útočícího hráče ve Vystčilově brankovišti se hra přesouvá do středního pásma.

58:46

Pardubice teď trpělivě kombinovaly v ofenzivní třetině. I hosté si vyžádali oddechový čas.

58:15

Dynamo už hraje bez brankáře.

58:00

Po Beranově vyloučení a timeoutu mají domácí velkou šanci na vyrovnání.

57:59

Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav:
Vojtěch Beran – 2 min., vysoká hůl.

56:50

Od modré napřáhl Lempach, blokující Lev byl však proti.

55:20

Pardubice se potřebují udržet v útočném pásmu, to se jim ale zatím moc nedaří.

53:00

Rušná třetí třetina pokračuje mladoboleslavskou přesilovkou, zatím neúspěšnou.

51:51

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
Samuel Kopecký – 2 min., nedovolený zásah do hlavy nebo krku.

51:08

Mladá Boleslav právě vstřelila brank! Po protiútoku se prosazuje Matěj Vojáček. Gólová radost je pro Bruslaře o to sladší, že přichází v oslabení.

49:39

Adam Martin Hlinský – 2 min., hákování.

47:39

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Tak přece jen se Středočeši prosazují. Krátký tlak gólově zakončil Vojtěch Hora.

46:49

Mladá Boleslav není schopná se dostat do výraznější střelecké příležitosti.

46:00

Tak Antoš zasahuje a bude se před ním vhazovat.

45:33

Domácí jsou nadále aktivní v ofenzivě a Vystrčila donutili k dalšímu zákroku.

44:17

Lempach ve středním pásmu zachytil hostující rozehrávku a Pardubice pokračují v útočném snažení.

44:01

Hra se znovu přesunula do útočné třetiny Dynama.

2:3

Branky a nahrávky: 28. Pilař (Oliva, Kaštánek), 38. Kaštánek (Bartoň, Kantor) – 23. Beran (Vojáček, Steklý), 48. Hora (Lisler, Král), 52. Vojáček (Kristek)

HC Dynamo Pardubice: Antoš (Tuláček) – Vápeník, Oliva, Šmerda (C), Úlehla, Novosad, Křečan, Kaštánek – Lempach (A), Rolinek, Pražan, Kopecký, Krčál, Kučera, Kantor, Bartoň, Mikeska, Pilař
Trenér: Petr Hemský

BK Mladá Boleslav: Vystrčil (Kovář F.) – Hlinský, Kovář D., Fišer, Šilhavý, Hora, Macháček – Hurt, Trefil, Beran, Kristek (A), Steklý, Lev, Král (A), Vojáček, Šindelář (C), Kurka, Lisler
Trenér: Petr Haken

Rozhodčí: Hrdlička – Obr, Landsmann

09:21 MBL 2 Trefil, nedovolené bránění
16:05 MBL 2 Šindelář, napadení
22:35 MBL 0:1 Beran (Vojáček, Steklý)