1:3

konec (0:1, 1:1, 0:1)

10.12.2022, 02:30 • United Center, Chicago • Mateo

Tipsport: 2.81 4.27 2.11 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto utkání je to vše. Děkuji vám za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů zase někdy příště. Na počtenou. Přeji všem dobré ráno a hezký víkend. (05:37:09)
Česká a slovenská stopa: David Rittich (WPG) – 1 OG, 22 zákroků, úspěšnost zákroků 95,65 %, odchytal 60:00
Kdo se postavil do brankoviště?:
Arvid Söderblom (CHI) – 3 OG, 29 zásahů, úspěšnost zákroků 90,63 %, odchytal 58:07
Bodyčeky: 21:13
Utkání je za námi. Winnipeg nakonec vítězí 3:1, když ve třetí třetině přidal ještě jeden gól. V této třetině také předvedl svůj nejlepší zákrok zápasu Söderblom, když parádně lapačkou vychytal střelu Scheifeleho z prostoru mezi kruhy. David Rittich v této třetině moc práce neměl, ale několikrát musel také zasahovat. Chicago v závěru zkoušelo hru bez brankáře, ale snížit, či vyrovnat se mu již nepovedlo.

59:03

Kurashev po přihrávce před bránu jen střílel těsně vedle.

55:50

Raddysh vjel velkou rychlostí do útočného pásma a dostal přihrávku. Jeho střela ale byla nepřesná.

55:15

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets:
Cole Perfetti – 2 min., vysoká hůl.

55:12

Lowry vypálil z pozice před brankou. Söderblom byl však připraven a má puk v lapačce.

54:38

Icing Winnipegu vrací hru před Ritticha.

52:25

52:25 Adam LOWRY - 1:3

52:25

Winnipeg právě vstřelil branku! Winnipeg navyšuje skóre. U mantinelu získal puk Barron, který ho následně předal Harkinsovi. Ten po objetí brány našel křižnou přihrávkou na levé straně ADAMA LOWRYHO, který rychlou střelou skóroval. Asistence: Morgan Barron a Jansen Harkins.

51:00

Wheeler přihrál do prostoru mezi kruhy Scheifelemu, jehož střelu parádním zákrokem lapačkou zastavil Söderblom. Jednoznačně nejlepší zásah tohoto utkání.

1:3

Branky a nahrávky: 32. Raddysh (Kurashev) – 16. Perfetti (Morrissey), 21. Wheeler (Morrissey, Connor), 53. Lowry (Barron, Harkins)

Chicago Blackhawks: A. Söderblom (Stauber) – Set. Jones, J. Johnson, Murphy (A), Cal. Jones, Mitchell, McCabe, Tinordi – P. Kane (A), J. Toews (C), Athanasiou – Raddysh, Domi, Kurashev – Entwistle, Dickinson, Khaira – R. Johnson, Lafferty, Blackwell.
Trenér: Luke Richardson

Winnipeg Jets: Rittich (Hellebuyck) – DeMelo, Morrissey (A), Pionk, Dillon, Stanley, Schmidt – Wheeler, Scheifele (A), Perfetti – Eyssimont, Dubois, Connor – Mäenalanen, Lowry (A), Harkins – Barron, D. Gustafsson, Jonsson Fjällby – Gagner.
Trenér: Rick Bowness

Rozhodčí: Rank, Dunning – Fournier, Jackson

15:21 WPG 0:1 Perfetti (Morrissey)
16:37 WPG 2 Gagner, krosček
19:24 CHI 2+2 J. Johnson, krosček+hrubost
20:56 WPG 0:2 Wheeler (Morrissey, Connor)