Tipsport: 1.66 4.45 4.32 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely na bránu: 34 – 28 | Přesilová hra: 0/2 – 0/0 | Trestné minuty: 0 – 4

Adin Hill (VGK) – 27 zákroků, 1 OG, úspěšnost 96,4 %, odchytal 63:21
Carter Hart (PHI) – 32 zákroků, 2 OG, úspěšnost 94,1 %, odchytal 63:21

Lukáš Sedlák (PHI) – 0+0, 0 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 11:40

Tři hvězdy utkání
1. Jonathan Marchessault (VGK) – 1+0
2. William Carrier (VGK) – 1+0
3. Adin Hill (VGK) – 28 zákroků (06:53:12)
William Carrier poslal v první třetině Vegas do vedení, ve druhé části po chybě domácího brankáře srovnal Scott Laughton. Za stavu 1:1 dospěl zápas do prodloužení, které jedinou střelou rozhodl Jonathan Marchessault. Hokejisté Las Vegas v tomto velmi nudném zápase berou dva body.

63:21

63:21 Jonathan MARCHESSAULT - 2:1

63:21

Vegas právě vstřelilo branku!
Hosté propadli v útočném pásmu, do brejku se dostal JONATHAN MARCHESSAULT. Počkal si na pohyb brankáře, a pak poslal puk mezi ruku a tělo. Jediná střela v prodloužení a Vegas bere dva body.

63:00

Vegas rozehrává od své branky, do kombinace se zapojil i brankář.

62:09

Travis Konecny měl velkou šanci, ale neuspěl. Na ledě má velké problémy Shea Theodore. Bylo to koleno na koleno v souboji se soupeřem.

61:24

Aktivnější jsou v prodloužení hosté. Vegas hodně bruslí bez puku.

60:22

Travis Konecny ani Travis Sanheim nedokázali své velké šance proměnit.

60:01

Začalo prodloužení, úvodní buly pro hosty.

60:01

Zápas nerozhodly tři třetiny, a tak zde v Las Vegas za malý moment začne prodloužení.

60:00

59:46

Shea Theodore pálil, ale brankář Carter Hart byl připravený. Bude se vhazovat.

59:30

Ofsajd Vegas, buly ve středním pásmu.

59:00

William Karlsson trefil brankáře, hosté jsou v plném počtu.

57:25

Chandler Stephenson se dostal do zakončení, ale neuspěl, a pak hosté rychle vyhodili.