konec (0:0, 1:0, 0:0)

12.10.2022, 18:00 • Ifjabb Ocskay Gábor Ice Hall • Skupina D • Dominik Adam

Tipsport: 1.55 4.94 4.72 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro tuto chvíli je to z mé strany vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek středečního večera. (20:13:11)
Je konec dnešního utkání, které skončilo fotbalovým výsledkem 1:0. Do sítě hostujícího celku se trefil pouze Alexander Petan, jenž v samostatném úniku překonal brankáře. V poslední minutě se do úniku dostal Istvan Terbocs, kterému bekhendová klička na poslední chvíli byla vyražena z hole. Katowice šli 22 vteřin do konce utkání do šesti. Sedm sekund před závěrečnou sirénou Rompowski napálil jednoho z hráčů Fehérváru, který svým pokusem z obraného pásma jen těsně minul prázdnou branku.

59:53

Mateusz Rompkowski vystřelil od modré čáry, trefil jednoho z bránicích hráčů, který ihned vystřelil z vlastního pásma a jen o kousek minul prázdnou branku.

59:51

Oddechový čas pro tým GKS Katowice.

59:38

Katowice v šesti!

59:11

Istvan Terbocs jel sám na brankáře, stáhl si puk do bekhendu, odkud mu jej Miarka vypíchl.

59:00

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

57:39

Kristof Nemeth vyvezl puk z útočné třetiny do vlastního pásma, kde o něho přišel, nakonec však Katowice se neokázaly udržet v pásmu soupeře.

57:00

Rozhodčí nechávají hře volný průběh, svými výroky do ní nijak nezasahují.

56:10

Christian Blomqvist vystřelil z vrcholku levého kruhu, Roy vyrazil puk špičkou lapačky.

55:13

Shigeki Hitosato u pravé tyče tečoval střelu Joona Monta, avšak pokus japonského útočníka skončil mimo branku.

54:37

Szekesfehervar vyhrál buly v útočném pásmu a zaváží touš do vlastní třetiny, kde nabere čas z oslabení.

53:52

Fehérvár vyhazuje.

53:11

Bartosz Fraszko ještě udržel nahození domácí obrany v útočném pásmu. Polský tým pokračuje v náporu.

53:00

Katowice mají další početní výhodu, uvidíme, zda se jim podaří vyrovnat stav utkání.