Litoměřice – Sokolov 3:5
17:30, konec
Branky a nahrávky: 5. Marcel (Kracík), 26. Kuťák (Výtisk, Holý), 58. Gajda (M. Vitouch, Š. Němec) – 19. Hauser (Kverka, Vracovský), 44. Pohl (Vracovský, Kverka), 45. Jurčík (Kverka, Hauser), 48. Kverka (Hauser), 58. Jurčík
Třebíč – Vsetín 4:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 14. Bittner (Psota), 49. Ferda, 51. Holec (Ferda), 56. Dočekal (Psota) – 23. Lichanec (Jenyš), 39. Ondračka (Jonák)
Přerov – Jihlava 2:3
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 28. Pechanec (Kubeš), 30. Ministr (Indrák, Dobša) – 10. Křehlík (M. Jáchym, Juda), 45. Harkabus (Fronk, F. Kočí), 62. Fronk
Slavia – Prostějov 2:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 25. Růžička (Knotek), 50. Klikorka (Žejdl, Knotek) – 5. Hašek, 10. Venkrbec (Hašek), 32. Ostřížek (Pěnčík), 37. Pěnčík (T. Jáchym, Burian)
Kolín – Šumperk 3:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Matějček (Kolmann), 32. Z. Král (Čáp, Nedvídek), 37. Matějček (Jankovský, Hladík) – 13. Průžek (Kunst), 41. Bartoš (Dudycha, Drtil), 51. Drtil (Dudycha, Šuhaj), 53. Šuhaj (Vachutka), 60. Jelínek (Šuhaj, Vachutka)
Pardubice B – Zlín 2:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Endál (Zdráhal, Kaut), 38. Rouha (Bučko) – 4. Hejcman (Kubiš, Ondráček), 34. Hejcman (Illéš), 39. Frömel (Gago)
Nový Jičín – Opava 3:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 20. Franek (Maliník, Hruška), 47. Konečný (Květoň), 49. Franek (Foltýn) – 7. Kadula (Věntus, Pachula), 20. Vašenka (Věntus, Beránek)
Znojmo – Vyškov 7:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Havlát (Špaček, Sklenář), 26. Ondřej Svoboda (Nižnikov, Zukal), 28. Havlát (Tejnor, Špaček), 32. Mareš (Köver, Kloz), 41. Hruška (Tomáš Svoboda, Adámek), 55. Sklenář (Nižnikov, Havlát), 60. Hruška (Stránský, Adámek)
SHKM Hodonín – Vel. Meziříčí 1:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 36. Krejčiřík (Dufek, Škápik) – 30. Oščádal (Ambrož, Slabý), 43. Švejda (Ambrož), 47. Křenek (Ambrož, Oščádal)
Žďár n/S – Havlíčkův Brod 4:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 23. Bureš (Gregar, Adam), 41. Wasserbauer (Peslar), 49. Chlubna (Wasserbauer), 50. J. Grauer (Štěpánek) – 9. Petržilka (Cachnín, Dvořák), 22. Moučka (Dušek, Vašíček), 26. Dušek (Moučka, Vašíček), 38. Čermák (Voříšek, D. Košťál), 44. Voříšek (Valášek, Dvořák)
Val. Meziříčí – Kopřivnice 4:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Pokorný (Bachánek, Ďurkáč), 21. Vávra (Hanák), 26. Kozubík (Liss, Tarnoczy), 30. Pokorný (Martiník) – 25. Gola (Hlaváč), 29. Kleinar (M. Mach, Peterek)
Chomutov – Cheb 2:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 31. Havel (Koláček, Chlouba), 51. Zajíček (Váchal, Charousek) – 30. Vašíček
Benátky n/J – Letňany 4:9
18:00, konec
Branky a nahrávky: 33. M. Tondr (Špaček), 34. L. Tondr (Šafránek, Zumr), 49. Kusý (Šafránek, Špaček), 52. Antoš (L. Tondr, Bříška) – 6. Hozák (Poul, Kastner), 8. K. Pejchal (Kropáček, Kellerstein), 22. Kastner (Hozák, Chalupa), 31. Labuzík (Wojnar, Kropáček), 36. Čížek (Labuzík), 40. Fiala (Kellerstein), 45. Chalupa (K. Pejchal, Kellerstein), 46. Havelka (TS), 52. Hozák (Fiala, Labuzík)
Ústí n/L – Jablonec n/N 6:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Costa (Kordule, Prošek), 16. Costa (Prošek, Kordule), 25. Kordule (Prošek, Costa), 38. Záruba, 45. Roubík (Drtina, Rudovský), 56. Rudovský (Roubík, Vodička) – 31. Švík (Bouřil)
Hronov – Vrchlabí 1:9
18:00, konec
Branky a nahrávky: 40. Štrombach (Hašlar) – 3. Moník (Chalupa, Chrtek), 30. Chrtek (Urban), 32. Chrtek (Perička, Chalupa), 33. Krsek (Tatar, Duchan), 44. Chalupa (Urban, Perička), 46. Chalupa (Chrtek, Perička), 48. Chrtek (Moník, Urban), 55. Moník (Poppel), 58. Kerekanič (Krsek, Duchan)
Písek – Tábor 2:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 33. Bednařík (Brož, Hanus), 52. Hanus (Bednařík, Brož) – 7. Bárta (Matušík, Šulek), 21. Plášil (Severa, Matušík), 34. Plášil (Bárta, Milfait), 36. Hajič (Matušík, Severa), 44. Vlček (Matušík, Severa)
Mostečtí Lvi – Klatovy 7:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Procházka (Kroupa, Kýhos), 9. Procházka (Kýhos, Steinocher), 15. Procházka (Kýhos, Kroupa), 26. Böhm (Drašar, Písařík), 38. Smolka (Urbánek, Procházka), 43. Procházka (Kýhos), 50. Drašar (Böhm, Havlůj) – 6. Beránek (Kolář, Roubal), 22. Kaiser (Ženíšek, Kvasnička), 45. Kvasnička (Kosnar, Pánek), 58. Čech (Kaiser, Beníšek)
Příbram – Kobra 5:0
18:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Hasman (Eret), 6. Urban (Saňa), 11. Eret, 11. Eret (Kafka, Josefus), 13. Brzák (Urban, Zedek)
Řisuty – Děčín 2:3
19:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 9. Bílek (Janda, Bláha), 16. Rendla (Patyk, Petráš) – 2. Volráb, 50. D. Tůma (Faigl, Brož), 65. D. Tůma (Černohorský, Trávníček)
NY Rangers – Tampa 3:1
01:30, konec
Branky a nahrávky: 24. Zibanejad (Trouba, Miller), 46. Zibanejad (Panarin, Kreider), 51. Goodrow (R. Lindgren, Carpenter) – 30. Stamkos (Kučerov, Point)
Los Angeles – Vegas 3:4
04:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Vilardi (Byfield, Iafallo), 45. Kempe (Kopitar, Durzi), 53. Kaliyev (T. Moore, Vilardi) – 22. Marchessault (W. Karlsson), 42. Eichel (Stephenson, Re. Smith), 48. W. Karlsson (Pietrangelo, N. Roy), 60. Stone (Stephenson, Pietrangelo)
Třinec – Olomouc 9:0
17:30, konec (V)
Branky a nahrávky: 3. Švančara (Dravecký, Holub), 6. Mikula (Sikora, Weiss), 12. Sajdok (Hebar, Mrtka), 24. Granečný (Hebar), 25. Holub (Hladoník, Čmiel), 28. Dravecký (Weiss), 40. Švančara (Dravacký, Holub), 42. Holub (Dravecký), 44. Blaha (Rybnikár, Hladoník)
Mountfield HK – Eisbären 8:2
17:30, konec (Sk. G)
Branky a nahrávky: 9. Rymsha (Kevin Klíma), 30. Radovan Pavlík (Štohanzl, Jank), 45. Klíma (Rymsha), 48. Radovan Pavlík (Pajer, Naar), 50. Pajer (McCormack, Lalancette), 51. Okuliar (McCormack, Kevin Klíma), 54. Pajer (McCormack, Lalancette), 58. Veselý (Jank, Lalancette) – 9. Boychuk (Mauer, Noebels), 28. White (Fiore)
Wolfsburg – TPS 5:4
18:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 12. Braun (Beaudin, Schinko), 31. Pfohl (Möser), 37. Archibald (Pfohl, Zajac), 40. Archibald (Schinko, Morley), 55. Machacek – 1. Skalický (Rafkin), 8. Allén (Steenbergen, Munkki), 11. Ilomäki (Pyyhtiä, Lehtonen), 26. Saari (Ikonen, Koskinen)
Stavanger – Ilves 4:2
18:30, konec (Sk. E)
Branky a nahrávky: 17. Kristiansen (Paulsen, Ulriksen), 30. Kristiansen (Rokseth, Gervais), 48. Kissel (Bittner), 60. Beck – 16. Nyman (Mäntykivi, Sebok), 36. Ikonen
Fribourg – Salzburg 3:2
19:45, po s.n. (1:0) (Sk. E)
Branky a nahrávky: 26. Walser (Jorg), 28. Schmid (Mottet, Chavaillaz), rozh. náj. Schmid – 7. Thaler (Krening), 52. Hochkofler (Bourke)
Zug – Lublaň 5:2
19:45, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 4. Cehlárik (Herzog), 6. Simion (O'Neill), 24. O'Neill (Cehlárik), 31. Cehlárik (Schlumpf), 59. Klingberg (Cehlárik) – 27. Čimžar (Pesce), 56. Garreffa (Sodja, Zajc)
Skalica – Topoľčany 4:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 33. Jurík (Nemec, Vidovič), 51. Vidovič (Obdržálek, Jurík), 54. Landrigan (Janáč, Janík), 57. Obrdržálek (Jurík) – 42. Ručkay (Nagy)
Vlci Žilina – Levice 4:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 8. Šidlík (D. Hájnik), 16. Macek (Koyš, Mráz), 36. M. Halama (Tibenský, Lopušan), 45. Tibenský (Růžička, S. Rehák) – 9. Suľovský (M. Novák, Múčka), 10. Šakvorostov, 30. Vorobjev (Šakvorostov)
Martin – Modré Krídla 8:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Sleziak (Ďurina, Nemec), 19. Juščák, 23. Juščák (Toma), 38. Tyczynski (Paulíny, Poliaček), 51. Dírer (Tyczynski), 51. Toma (Nauš, Krempaský), 57. Tyczynski (Paulíny, Tiainen), 59. Fafrák (Dírer) – 40. Ožvald (Preisinger, Petriska), 52. Petriska (Škultéty)
Žiar nad Hronom – Trnava 3:7
18:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Gašpar (Kobolka, Gabri), 8. Kováč (Giertl, Kolenič), 41. Jakúbek (Gabri) – 9. Antonov (Korím), 11. Ejem (Antonov, Kukumberg), 20. Litavec (Maarnela, Miklík), 22. Antonov (Kukumberg, Miklík), 27. Miklík (Maarnela, Kukumberg), 28. Litavec (Dvonč), 43. Bodnár (Antonov)
Brezno – Dubnica 1:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 57. Oško (Jasenec, Biro) – 9. Ondruš (Švec, Mikula), 14. Tábi (Huhtela, Chatrnúch), 29. Kristín (Ďuriš, Beták)
Pov. Bystrica – Humenné 2:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Cíger (Zaťko, Lušňák), 46. Lušňák (Cebák, Cíger) – 3. Safaraleyev (Vrábeľ, Lenďák), 20. Ščurko (Vaško, Vrábeľ), 35. Vaško (Safaraleyev), 60. Safaraleyev
Akademici Plzeň – VUT Cavaliers Brno 9:1
19:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Kalus (Reitspies, Princl), 7. Hanzlík (Sysel, Roubal), 10. Roubal (Vavřička), 17. Štochl (Kalus, Princl), 25. Malý (Kalus, Princl), 26. Říha (Fořt, Soukup), 30. Roubal (Vavřička, Hanzlík), 35. Kalus (Princl, Štochl), 35. Sysel (Hanzlík, Vavřička) – 57. Kaukič (Běhal, Rogozník)
HC MUNI – North wings Ústí 6:3
20:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Háněl, 19. Tomaník (Hasoň), 28. Vašíček (Kadlic, Gonos), 40. Tomaník, 59. Tomaník (Hasoň, Vašíček), 60. Háněl (Drlík) – 42. Sajdl (Bartoš), 53. Janoušek (P. Jarý), 56. Harkabus (Petržílka)
HC Boskovice – Brumov 4:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Mikeš (Šebek, Harásek), 13. Schejbal (Bednář, Václavík), 14. Schejbal (TS), 25. Schejbal (Pokorný, Šebek) – 23. Lysák (Lysák, Vaněk), 39. Vaněk (Macháč), 40. Macháč (Sopek), 52. Vaněk (Nesrsta), 54. Lysák (Janíček, Nesrsta)
Nová Paka – Trutnov 6:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Najman (Kindyshev, Hnik), 32. Nevyhoštěný (Horyna, Hric), 44. Suvorov (Hnik), 57. Horyna (Kotyza, Hric), 58. Horyna (Bon), 59. Hnik (Bon, Kindyshev) – 17. Šimoníček (Mach), 20. Chytráček (Luštinec), 24. Luštinec (Janoušek, Chytráček), 36. Junek (Smékal), 59. Luštinec (Chytráček)
Opočno – Třebechovice p. O. 5:13
18:00, konec
Branky a nahrávky: 20. Dudadík (Burdych), 23. Petr (Dudadík, Čapek), 43. Dudadík, 45. Polej (TS), 45. Daňo (Petr) – 14. Veselý, 15. Jušta (Kostka, Drašnar), 21. Netušil (Jušta), 24. Javůrek, 27. Wolf (Jušta, Drašnar), 31. Netušil, 46. Jušta (Drašnar, Wolf), 51. Drašnar (Kostka, Wolf), 52. Hanousek (Menyhárt, Netušil), 53. Netušil (Menyhárt), 58. Drašnar (Jušta), 59. Netušil, 60. Drašnar (Jušta, Wolf)
Náchod – N. Město n. M. 3:8
18:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Maršík (Matouš, Havrda), 27. Hynek, 38. Řezníček (Matouš, Havrda) – 2. Zámečník (Dufek), 3. Veselý, 9. Veselý (Reichmann, Dvořák), 13. Bucek, 16. Franc (Veselý, Reichmann), 16. Černý (Klust, Bucek), 19. Franc (Reichmann), 57. Dvořák (Reichmann)
Nový Bydžov – Jaroměř 4:6
18:00, konec
Branky a nahrávky: 30. Hlaváček (Novák), 42. Bezděk (Muška, Postolka), 46. Chára (Pilný, Matějíček), 51. Kubišta (Chára, Matějíček) – 4. Voňka (Jahelka), 11. Souček (Hájek, Voňka), 12. Teuber (Bujňák), 16. Háze (Teuber, Kašpar), 31. Hájek, 38. Háze (Kašpar, Teuber)
Litomyšl – Chrudim 5:2
18:30, konec
Branky a nahrávky: 19. Půlpán (Půlpán, Jonáš), 44. Dostál (Gyomber, Švec), 48. Stoklasa (Půlpán, Půlpán), 58. Barkóci (Půlpán), 59. Jankovský (Dostál) – 3. Pavlík (Cimburek, Hebek), 60. Kostka (Cvrček, Budínský)
Česká Třebová – Polička 5:3
18:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Augustin (Sedlák, Pavlovský), 17. Semorád (Augustin, Sedlák), 19. Semorád (Augustin, Ostřanský), 30. Ostřanský (Augustin, Semorád), 54. Ostřanský (Augustin, Sedlák) – 4. Tobiáš (Jindra), 10. Krajíček (Plachý, Zobač), 28. Krajíček (Zobač)
HC Varnsdorf – Ústí nad Labem 3:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 20. Boczan, 29. Pešek, 34. Vaněk (Veroněk) – 14. Nedoma (Česnohlídek, Hurný), 17. Kredl (Hrubec, Huja), 36. Česnohlídek, 38. Hurný (Kincl, Kuchler), 58. Filip (Kuchler, Nedoma)
Strakonice – Soběslav 4:2
19:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Šíma (Koška), 16. Šíma (Slavík), 18. Vaněček, 30. Slavík (Koška, Šíma) – 16. Zeman (Brožka), 42. Novák
Opava – Orlová 10:3
17:45, konec
Branky a nahrávky: 9. Hůlek (Václavek), 9. Lukáš (Klapetek), 10. Václavek (Dietrich), 13. Vojkuvka (Krvač, Hůlek), 16. Dietrich, 27. Vojkuvka, 33. Dietrich, 51. Lukáš (Číž), 52. Hůlek (Welke), 56. Krvač (Hůlek) – 21. Štebel (Daněk), 37. Klupa (Daněk), 43. Nogová (Piš)
HK MD Šumperk – Olomouc 3:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 48. Unzeitig (Novák), 51. Žerníček (Seidl), 58. Hovanec – 17. Drábek, 20. Musil, 48. Dokoupil (Musil)
Kadaň – Mar.Lázně 9:8
16:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Opršal (Rajchl), 9. Mahlej (Vosmíková), 14. Pátek, 15. Petráš (Šindelář), 19. Petráš (Vosmíková, Šindelář), 23. Opršal (Pátek), 35. Hagara, 38. Pátek (Mahlej), 60. Chlouba (Petráš) – 11. Kačmáček (Kolman, Ulrych), 17. Ulrych (Kačmáček), 25. Kočárek (Kačmáček), 29. Kozák (Ulrych), 32. Kačmáček (Ulrych, Matička), 39. Founě (Kočárek, Hradecký), 45. Ulrych (Košťál), 56. Kočárek (Matička)
Vrchlabí – Mladá Boleslav 4:12
17:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Mečíř, 18. Hanuš (TS), 29. Hanuš (TS), 37. Mečíř (TS) – 12. Poláček, 16. Kvaizar (TS), 20. Svoboda (Koza), 35. Lofaj (Hlinský), 37. Havlík, 41. Koza (Hlinský), 46. Koza (Hlinský), 47. Kvaizar, 52. Kvaizar (TS), 55. Koza (Svoboda), 58. Kvaizar (Koza), 58. Svoboda (Hlinský)