konec (5:0, 0:0, 0:0)

12.10.2022, 18:30 • Zimní stadion Příbram • 7. kolo • Ondřej Černý

Tipsport: 1.45 5.3 4.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u hokeje zase někdy příště. (20:52:13)
Dnešní utkání je u konce. Domácí tým Příbrami v něm jasně vítězí 5:0 nad hosty z Kobry Praha. Ráz zápasu dal jeho samotný úvod. Domácí poslal do vedení už v první minutě Hasman. Následně se trefil ještě Urban a dvě branky Ereta poslaly na střídačku brankáře Sochůrka. Jeho náhradního Kmece překonal už jen Brzák, poté už oba brankáři předváděli parádní práci a Jiroušek v domácí brance si dokonce došel pro čisté konto. Další zápas čeká Příbram 15.10. na ledě Letňan. Kobra ve stejný den pojede na led Děčína.

59:35

Závěr zápasu se již dohrává v exhibičním tempu. Domácí drží kotouč na holích a užívají si konec povedeného zápasu.

59:01

Začíná poslední minuta třetí třetiny.

58:24

Saňa nebezpečně nahazoval puk před branku Kobry. Nikdo z mužů v bílém však jeho nabídku netečoval.

57:58

Po pravé straně útočného pásma se prohnal Zídek a vypálil. Z dobré pozice nedokázal překonat dobře utěsněný prostor Jirouškem.

57:12

57:04

Další hostující zakončení má na svědomí Václav Zídek, který se otočil mezi kruhy a vypálil do břicha Jirouška.

56:47

Na pravém kruhu si kotouč srovnal na střelu Jedlička. Jeho pokus ze zápěstí vylétl jen do výstroje Jirouška v domácí kleci.

56:02

Kobře se přesilovka zatím příliš nedaří. Znovu začínají zpoza vlastní branky, kterou hájí od poloviny první třetiny Kmec.

55:50

Pokračuje hokej plný nepřesností na obou stranách. Je znát, že o výsledku zápasu je rozhodnuto.

55:46

55:12

Vyloučení v týmu HC Baník Příbram:
Ladislav Gengel – 2 min., krosček.

54:45

Domácí mají problém se opětovně dostat přes modrou čáru do útočné třetiny.

54:05

Domácí dlouho drželi puk v útočné třetině bez střelby. Nakonec se do něho opřel z levého kruhu pro vhazování Zdeněk, jehož pokus zamířil vedle branky pražského celku.

53:46

Vyloučení v týmu HC Kobra Praha:
Václav Zídek – 2 min., hákování.

52:46

Opět se na ledové ploše ukázal asi nejaktivnější hráč Kobry Jedlička, který se protáhl po pravém mantinelu a tvrdou střelou ze zápěstí zamířil do mantinelu za brankou Jirouška.

52:01

Ještě ze středního pásma to zkusil Josef Hasman, jehož zkouška štěstí skončila v lapačce Kmece.

5:0

Branky a nahrávky: 1. Hasman (Eret), 6. Urban (Saňa), 11. Eret, 11. Eret (Kafka, Josefus), 13. Brzák (Urban, Zedek)

HC Baník Příbram: Jiroušek (Šorf) – Zedek, Havlín, Saňa (A), Jelínek, Vinš, Zdeněk – Eret, Brzák, Procházka – Kafka, Josefus (C), Pinkas, Dragoun, Hasman, Urban, Gengel (A), Kraus
Trenér: Pavel Marek

HC Kobra Praha: Sochůrek (Kmec) – Ženíšek, Holý, Duda, Šteiner (A), Straka, Svach – Jedlička, Kolda, Janča – Petrák, Novák (A), Míšek – Martínek, Zídek, Ksandr – Šťastný (C)
Trenér: Miroslav Šeba

Rozhodčí: Hlinka – Tichý, Tuháček

00:57 PRI 1:0 Hasman (Eret)
05:02 PRI 2:0 Urban (Saňa)
06:36 PRI 2 Vinš, držení