Chance liga

HC Dynamo Pardubice B – Berani Zlín

2:3

konec (1:1, 1:2, 0:0)

12.10.2022, 18:00 • Zimní stadion Chrudim • 11. kolo • Štěpán Navrátil (@stepan_navratil)

Tipsport: 2.87 4.3 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro dnešek to bude vše, přeji hezký zbytek večera a zase někdy na počtenou! (20:11:46)
O vítězi utkání rozhodla druhá třetina. Na vyrovnávací branku Dynama okamžitě odpověděl Šimon Frömel. Jeho branka byla nakonec tou rozhodující a Zlínští si tak z Pardubic odváží vítězství 3:2.

59:35

Zlínští v přesilovce hru bez problémů kontrolují.

58:30

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice B:
2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Tomáš Zeman.

57:36

Apolenář po skvělém uvolnění otestoval reakce Nečase z pravého kruhu. Brankář Dynama si se střelou však poradil.

56:08

Daniel Gazda šetří čas s pukem na holi. Čeká za brankou Hufa na své spoluhráče.

55:25

Zlín převzal aktivitu na svou stranu a vedení hájí nejlépe, jak jen to jde – před brankou Nečase.

53:59

Tomáš Kaut proti trojici soupeřů neuspěl.

52:39

Rozehrávka dělá domácím velké problémy. Hráči v modrém opět skvěle napadají.

51:36

50:57

Po skrumáži před Nečasovou klecí mohl Illéš doklepnout kotouč do odkryté branky, jenže byl tísněn a zakončit nakonec nedokázal!

50:05

Lichtag vystartoval na Hufa i ve vlastním oslabení, jenže nedokázal zakončit nebezpečně.

49:36

Michal Machač – 2 min., napadení.

48:57

Pardubičtí se nemohou dostat z obranné třetiny. Hosté skvělým napadáním tropí soupeři velké problémy.

48:02

Zlínští čekají s rozehrávkou za bránou Hufa.

47:29

Hra plyne svižně, bez přerušování, avšak je plná nepřesností.

46:19

Zdráhalova střela ze skvělé pozice skončila daleko mimo.

45:30

2:3

Branky a nahrávky: 8. Endál (Zdráhal, Kaut), 38. Rouha (Bučko) – 4. Hejcman (Kubiš, Ondráček), 34. Hejcman (Illéš), 39. Frömel (Gago)

HC Dynamo Pardubice B: Nečas (Kadlc) – Hrádek, Zdráhal (A), Nedbal, Kaštánek, Bučko, Drtina, Oliva – Rouha, Kaut (C), Lichtag – Endál, Herčík, Půhoný – Kulhánek, T. Zeman, Pochobradský – Pavlata, M. Machač, Hajný.

Berani Zlín: Huf (Kašík) – Suhrada, Zbořil, Husa, Gazda, M. Novotný, Bartko, Talafa – Apolenář, P. Sedláček, Mrázek – Kubiš (C), Chludil, Ondráček (A) – Köhler (A), Hejcman, Illéš – Luža, Gago, Frömel.

Rozhodčí: Cabák, Čáp – Kokrment, Horažďovský

04:00 ZLN 0:1 Hejcman (Kubiš, Ondráček)
07:01 PCB 1:1 Endál (Zdráhal, Kaut)
19:41 ZLN 2 Kubiš, podrážení
23:58 PCB 2 Zdráhal, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
29:09 PCB 2 Zdráhal, krosček
33:10 ZLN 1:2 Hejcman (Illéš)
36:26 ZLN 2 Husa, nedovolené bránění
37:46 PCB 2:3 Rouha (Bučko)
38:03 ZLN 2:3 Frömel (Gago)
43:30 ZLN 2 Ondráček, sekání
49:36 PCB 2 M. Machač, napadení
58:30 PCB 2 příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká T. Zeman