3:5

konec (1:1, 1:0, 1:4)

12.10.2022, 17:30 • 11. kolo • Jan Prošek

Tipsport: 1.8 4.4 3.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Sokolov díky povedené třetí třetině vyhrává tento zápas 5:3 a získává body do tabulky. Po dvou třetinách vedly Litoměřice, ale třetí část jim vůbec nevyšla, prohrály ji 1:4. (19:48:55)

59:37

Tomáš Guman od modré čáry vyslal tvrdou ránu, následoval závar před brankou Sokolova.

59:25

Filip Kuťák z ostré pozice trefil jen brankáře soupeře.

59:00

Zakázané uvolnění Litoměřic, domácí brankář se tak musí vrátit do své branky.

59:00

Poslední minuta hry.

58:41

Domácí hrají bez brankáře, zkouší něco vymyslet v útočném pásmu.

58:25

Zakázané uvolnění vrací hru před branku Sokolova.

57:39

57:39 Petr GAJDA - 3:5

57:39

Litoměřice právě vstřelily branku!
Domácí celek proměnil přesilovku a snižuje na rozdíl dvou gólů. S první střelou si brankář dorazil, puk se odrazil do míst, kde byl PETR GAJDA. Ten z hranice brankoviště zakončoval poměrně snadno. Asistence: Michal Vitouch a Štěpán Němec.

57:18

57:18 Ondřej JURČÍK - 2:5

57:18

Baník právě vstřelil branku!
Domácí Válek přišel v útočném pásmu o kotouč, a tak se hra rychle dostala do středního pásma, ze kterého trefil prázdnou branku ONDŘEJ JURČÍK. Gól v oslabení.

57:00

Tomáš Guman od modré čáry vyslal nebezpečný pokus, jeho rána končí těsně vedle branky.

56:24

Lukáš Válek rozehrává se svými spoluhráči od vlastní branky. Následně Gumanův pokus nebyl přesný, Oldřich Cichoň dobře zasáhl.

56:07

Domácí budou hrát v šesti proti čtyřem.

56:07

Oddechový čas pro tým HC Stadion Litoměřice.

56:07

Jan Holý od modré čáry vyslal tvrdou ránu, jeho projektil byl zblokovaný do ochranné sítě.

55:53

Lukáš Válek pálil, trefil jen brankáře. Následně Litoměřice získaly útočné pásmo.

55:48

Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov:
Adam Rulík – 2 min., podrážení.

3:5

Branky a nahrávky: 5. Marcel (Kracík), 26. Kuťák (Výtisk, Holý), 58. Gajda (M. Vitouch, Š. Němec) – 19. Hauser (Kverka, Vracovský), 44. Pohl (Vracovský, Kverka), 45. Jurčík (Kverka, Hauser), 48. Kverka (Hauser), 58. Jurčík

HC Stadion Litoměřice: T. Král (Sklíba) – Mikyska, Veber, Výtisk, Holý, Marcel, Hampl, Š. Němec – Válek, Jícha, Guman – Procházka, Kracík, Slavíček – Zabloudil, Kuťák, P. Svoboda – Gajda, M. Vitouch, Chlubna.
Trenér: Miroslav Přerost

HC Baník Sokolov: Cichoň (Michajlov) – Jan Novák, Klejna, Baláž, Pohl, Weinhold, Krejčí, Tomek, Rulík – Vracovský, Kverka, Hauser – Ton, Zadražil, Osmík – Švec, Jurčík, Tomi – Vrhel, L. Stehlík.
Trenér: Martin Štrba

Rozhodčí: Kostourek, Micka – Beneš, Kotlík