Extraliga dorostu

HC Oceláři Třinec – HC Olomouc

9:0

konec (3:0, 4:0, 2:0)

12.10.2022, 17:30 • Werk arena, Třinec • Skupina Východ • Rostislav Niedoba (@@RN_Hockey)

50:06

Ale ne na dlouho. Pár vteřin po návratu Čmiela vyfasoval dvě minuty Michal Rybnikár.

47:42

Naskýtá se šance hostujícího celku alespoň na čestný úspěch. Třinecký obránce Marek Čmiel vyhodil kotouč z vlastního pásma mimo mantinely.

38:24

Domácí budou v přesilovce pokračovat, neboť sudí nachytali hosty při špatném střídání. Dvě minuty odsedí Marek Patrik Bartek.

35:06

Chvíli to vypadalo, že se Olomouc konečně dostane k nějaké smysluplné kombinaci. Snahu o jejich tlak však kazí vyloučení. Pastrnek dostává dvě minuty za podrážení.

24:43

Olomouc dostane možnost vrátit se do hry. Vyloučen je domácí Petr Sikora za hákování

18:24

Hosté měli sice problém se V útočném pásmu usadit, ale teď budou mít možnost přesilovky 5 na 3. Dvě minuty pro domácího Hladoníka.

17:13

Hosté se konečně víc osmělili taky v útoku. Dostat puk do sítě se jim zatím nepodařilo, ale zahrají si první přesilovku v utkání. Za hákování putuje za katr Tobiáš Sajdok.

09:23

Ze své aktivity vytěžili Oceláři další početní převahu. Dvě minuty pro Dostála za krosček.

02:17

Oceláři se dostali do zajímavé šance, samostatný únik na branku soupeře ale zakončili nepřesně. Následuje vyloučení Olomouce.

9:0

Branky a nahrávky: 3. Švančara (Dravecký, Holub), 6. Mikula (Sikora, Weiss), 12. Sajdok (Hebar, Mrtka), 24. Granečný (Hebar), 25. Holub (Hladoník, Čmiel), 28. Dravecký (Weiss), 40. Švančara (Dravacký, Holub), 42. Holub (Dravecký), 44. Blaha (Rybnikár, Hladoník)

HC Oceláři Třinec: Milota (Heczko) – Mrtka, Čmiel, Dravecký, Solowski, Zelinski, Holub (A) – Urbánek, Granečný, Rybnikář, Blaha (A), Sikora (C), Hebar, Sajdok, Švančara, Hladoník, Mikula, Weiss
Trenér: Marek Malík

HC Olomouc: Čerbák (Putin) – Přidal, Dostál, Bohatý, Polzer, Vrána, Kalman – Němec, Navrátil, Drábek, Bartok, Pravda, Pastrnek, Nemerád, Neoral, Šulgan, Bošek
Trenér: Mojmír Trličík

Rozhodčí: Koziol – Hladík, Frais

Diváci: 44

02:17 OLO 2 Neoral, podrážení
02:55 TRI 1:0 Švančara (Dravecký, Holub)
38:24 OLO 2 Bartok, příliš mnoho hráčů na ledě
39:43 TRI 7:0 Švančara (Dravacký, Holub)
41:26 TRI 8:0 Holub (Dravecký)
43:27 TRI 9:0 Blaha (Rybnikár, Hladoník)
47:42 TRI 2 Čmiel, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
50:06 TRI 2 Rybnikár, hákování