02.02.2022, 01:10 • Prudential Center, Newark • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 4.05 4.6 1.68 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

45:57

45:57 Mitchell MARNER - 1:7

45:57

Toronto právě vstřelilo branku!
Jenže přichází úder na opačné straně. Po souboji o puk za brankou New Jersey se hra dostala do levého kruhu, kde se ke střele dostal MITCHELL MARNER a překvapivým pokusem, který byl navíc dobře ukrytý, překonal bezmocného Schmida – 1:7. Bez asistence.

43:31

43:31 Jack HUGHES - 1:6

43:31

Devils právě vstřelili branku!
Tak se konečně dočkali i domácí. Levou stranou potáhl akci Šarangovič, přes šíři kluziště našel JACKA HUGHESE, ten si najel do pásma a křížnou ranou přes obránce překonal Campbella – 1:6. Asistence: Jegor Šarangovič, Jesper Bratt.

40:01

V brance domácích došlo ke změně, Jona Gilliese nahradil Akira Schmid.

35:12

35:12 Pierre ENGVALL - 0:6

35:12

Trápení domácích pokračuje. Po buly před Gilliesem se Toronto dostalo do kombinace, ta byla zakončena přihrávkou do kruhu, odkud vystřelil PIERRE ENGVALL a jeho prudký švih skončil přesně u tyčky – 0:6. Asistence: Wayne Simmonds.

30:29

No a pozor! U mantinelu se faulu dopustil TJ Brodie a dostal dvě minuty za krosček. Je tu tak dlouhá přesilovka New Jersey pět na tři!

30:15

Domácí tým se bude moci pokusit o korekci skóre v přesilovce, dvě minuty za vysokou hůl dostal Alexander Kerfoot.

28:25

28:25 Michael BUNTING - 0:5

28:25

Na modré čáře ztratil Hughes puk, z toho vznikl kontr Toronta dva na jednoho, po rychlé výměně mohl zakončovat MICHAEL BUNTING a provedl to náramně. Překonal přemisťujícího se Gilliese a upravil na 0:5! Asistence: Mitchell Marner, David Kämpf.

18:09

Hra se pak přesunula k mantinelu, kde se faulu na Buntinga dopustil Damon Severson a dostal dvě minuty za krosček. Toronto si tak zahraje krátkou přesilovku pět na tři.

16:28

Navíc je tu vyloučení na straně New Jersey, dvě minuty za podrážení dostal Pavel Zacha.

15:31

15:31 Mitchell MARNER - 0:4

15:31

Čtvrtý úder hostů! Ti jsou dnes silní v soubojích u mantinelu, i tentokrát své soupeře přetlačili, Matthews za brankou obral Seversona, okamžitě přihrával před brankoviště na nepokrytého MITCHELLA MARNERA a ten střelou po ledě upravil na 0:4. Asistence: Auston Matthews.

09:04

New Jersey na vzniklou situaci reaguje oddechovým časem.

09:04

09:04 David KÄMPF - 0:3

09:04

Další výpad hostů a další gól. Tentokrát u pravého mantinelu uspěl v souboji o puk Michejev, přihrál za pravý kruh pro vhazování, odkud zakončil DAVID KÄMPF a i jemu se nekompromisním zakončením povedlo překonat gólmana New Jersey – 0:3. Asistence: Ilja Michejev, Justin Holl.

08:38

08:38 Auston MATTHEWS - 0:2

08:38

No a tlak přináší druhý gól! Hráči Toronta vybojovali puk u mantinelu, Marner přihrál za kruhy, kde se pohyboval AUSTON MATTHEWS a ten prudkým švihem trefil horní růžek Gilliesovy branky – 0:2. Asistence: Mitchell Marner, Michael Bunting.

07:07

Obrovská šance Toronta na navýšení náskoku, když se najednou před Gilliesem objevil Marner, snažil se jej rozhodit, ale pouze vyprášil jeho lapačku.

02:30

Vzápětí se ale na straně Toronta vylučuje, dvě minuty za podrážení dostal Wayne Simmonds.

02:13

02:13 Jason SPEZZA - 0:1

02:13

Je tu rychlé vedení hostujícího týmu! Gólman Gillies u své branky zazmatkoval s rozehrávkou, puk mu odebral Engvall, okamžitě přihrál před brankoviště, kde číhal JASON SPEZZA a ten zblízka po ledě otevřel skóre – 0:1. Asistence: Pierre Engvall.

1:7

Branky a nahrávky: 44. J. Hughes (Šarangovič, Bratt) – 3. Spezza (Engvall), 9. Matthews (Marner, Bunting), 10. Kämpf (I. Michejev, Holl), 16. Marner (Matthews), 29. Bunting (Marner, Kämpf), 36. Engvall (Simmonds), 46. Marner

New Jersey Devils: J. Gillies (41. A. Schmid) – Severson (A), Siegenthaler, Graves, Ty Smith, P. K. Subban, Colton White – Vesey, N. Hischier (C), A. Johnsson – Bratt, J. Hughes (A), Šarangovič – Tatar, Mercer, Zacha – Bastian, J. Boqvist, Kuokkanen.
Trenér: Lindy Ruff

Toronto Maple Leafs: J. Campbell (P. Mrázek) – Brodie, Rielly (A), Holl, R. Sandin, Liljegren, Dermott – Marner (A), Matthews, Bunting – W. Nylander, Tavares (C), Kerfoot – O. Kaše, Kämpf, I. Michejev – Simmonds, Spezza, Engvall.
Trenér: Sheldon Keefe

Rozhodčí: Brenk, McIsaac – Nansen, Fournier

Diváci: 11 602

02:13 TOR 0:1 Spezza (Engvall)
02:30 TOR 2 Simmonds, podrážení
08:38 TOR 0:2 Matthews (Marner, Bunting)