4:5

po prodl. (0:0, 3:2, 1:2 - 0:1)

02.02.2022, 17:30 • RT TORAX ARENA • 44. kolo • Klára Bártková

Tipsport: 2.44 4.4 2.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je po zápase, který nabídl celkem 9 branek. Šťastnější jsou dnes hosté, kterým se podařilo skórovat v prodloužení a odváží si 2 body. V Porubě zůstává jeden, už zítra se ale porubští hokejisté představí na domácím ledě proti Sokolovu, zápas začíná v 17:30. (20:15:17)

64:11

64:11 Martin ŠŤOVÍČEK - 4:5

64:11

Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto! Na dorážku MARTINA ŠŤOVÍČKA domácí gólman nestačil. Asistence: Lukáš Doudera.

63:46

Po Douderově přihrávce trefuje Tureček betony.

63:19

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Radim Toman – 2 min., hákování).

63:00

Vodný přihrával před branku, kde byl Doudera, který se ale na puk nedokázal natáhnout, jinak by zakončoval do odkryté klece, kam se Brízgala po předchozím zákroku nestihl vrátit.

61:49

Na druhou stranu jel Gřeš s Vachovcem, jenže do přihrávky prvního jmenovaného se vložil Mlčák.

61:36

Po vyhraném vhazování před Mičánem nasadil obrovskou rychlost Meluzín, jenže ani on Brízgalu nepřekonal.

61:29

Gumanovo zakončení má Mičán pod kontrolou.

61:06

Michálek jel sám na brankáře, ten ho ale dokázal zastavit.

60:42

Vodný objel domácího brankáře, pak ale zakončil pouze do betonu.

60:22

Poruba se rychle dostala před Mičána, Hrníčko si najel na pravý kruh, odkud vypálil, ale hostující brankář dokázal své betony sklapnout.

60:07

Kotouče se ujali domácí.

60:01

Třebíči se v poslední třetině podařilo vyrovnat, a tak bude následovat prodloužení.

60:00

59:37

Po Hajného střele proletěl puk na třebíčskou bránou.

59:14

Oddechový čas pro hosty.

4:5

Branky a nahrávky: 30. Jenyš (Gřeš, T. Voráček), 32. Vachovec (Žovinec, T. Voráček), 37. Hrníčko (Korkiakoski, T. Voráček), 41. Hajný (Korkiakoski, Žovinec) – 29. Střondala (L. Bittner, Vodný), 38. Meluzín (Šťovíček, D. Sklenář), 51. Dočekal (L. Bittner, Střondala), 52. D. Michálek (D. Sklenář, Krliš), 65. Šťovíček (L. Doudera)

HC RT TORAX Poruba 2011: Brízgala (Muštukovs) – Husa, Szathmáry, Žovinec, T. Voráček, Urbanec (C), M. Houdek – Stloukal, R. Toman, Hrníčko – Guman, Korkiakoski, Hajný – Gřeš, Vachovec (A), Jenyš (A) – Pořízek, Bitten, Brodek – Vehovský.
Trenér: Jiří Režnar

SK Horácká Slavia Třebíč: Mičán (Jekel) – L. Doudera, Hunkes, L. Forman, M. Furch, Poizl, Tureček, Popela, Mlčák, Zukal – Dočekal, L. Bittner (C), Střondala – Šťovíček, Meluzín, D. Sklenář – Krliš, D. Michálek (A), Lang – Vodný (A).
Trenér: Kamil Pokorný

Rozhodčí: Květoň, Tvrdoň – Gančarčík, Kučera