3:8

konec (1:3, 1:2, 1:3)

02.02.2022, 18:00 • ZŠ Levice • 39. kolo • Viktor Kalinács sk

Tipsport: 4.09 5.0 1.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Po dvojtýždňovej nútenej prestávke si Skalica hravo poradila s Levicami, keď ich zdolala vysoko 8:3, pričom už v 30. minúte viedla 5:1. (20:12:42)

59:52

Vylúčenie v tíme HK iClinic Skalica (Branislav Kotvan – 2 min., hákovanie).

59:52

Osem sekúnd pred koncom rozhodcovia ešte musia riešiť potýčku medzi hráčmi, bude sa aj vylučovať.

59:25

Skaličania len nahadzujú puk na zadný mantinel a odchádzajú striedať.

58:36

Domáci gólman umne vykorčuľoval z bránkoviska, čím zmenšil strelecký uhol a nakoniec aj vychytal pokus súpera.

58:04

Ofsajdové postavenie Levíc.

57:58

Hostia v plnom počte.

56:52

Táto presilovka sa domácim až tak nedarí, puk sa už niekoľkokrát ocitol pri Rychlíkovi.

55:58

Vylúčenie v tíme HK iClinic Skalica (René Jarolín – 2 min., podrazenie).

55:43

55:43 Róbert HUNA - 3:8

55:43

HK Levice dávajú gól! V gólovom výpočte pokračujeme, do streleckej listiny sa zapísal aj RÓBERT HUNA, ktorý sa sám predral pomedzi dvoch obrancov a bekhendovým zakončením pomedzi betóny znížil na 3:8.

Asistencie: Martin Chovanec, Ivan Bunov.

54:27

Vylúčenie v tíme HK iClinic Skalica (Ondrej Janík – 2 min., sekanie).

52:30

Záhoráci nasadili v záverečnej tretine veľké tempo. Otázkou zostáva, či sa im podarí dosiahnuť aj dvojciferný počet gólov.